Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Okna oddymiające Euro-SHEV, napędy drzwiowe DDS 54/500

NOSPR

Katowice
Okna oddymiające Euro-SHEV
Muzeum Historii Żydów Polskich z systemami oddymiania D+H

Muzeum Historii Żydów Polskich

Warszawa
Systemy oddymiania
 Cricoteka, Kraków z systemami oddymiania D+H

Cricoteka

Kraków
Systemy oddymiania
Hotel Maria Antonina z systemem sygnalizacji pożaru Protec i czujką zasysającą

Hotel Maria Antonina

Zagórze Śląskie
System sygnalizacji pożarowej Protec

Kontakt

D+H Polska mapa oddziałów

Znajdź kontakt do swojego oddziału:

 

Newsletter

Rodzaj subskrypcji

Panelowe centrale oddymiania w nowej cenie

29.05.2017

Centrale panelowe RZN 43xx-E służą do sterowania systemami oddymiania i naturalnej wentylacji. Obsługują m.in.: napędy okienne i drzwiowe, przyciski oddymiania i przewietrzania, czujki pożarowe oraz automatykę pogodową. Od maja centrale dostępne są w nowej lepszej cenie.

panelowa centrala oddymiania RZN

W zależności od stopnia rozbudowania, centrale z serii RZN stosuje się w średnich lub dużych obiektach, np. na portach lotniczych, w halach produkcyjnych czy centrach handlowych. Panelowa konstrukcja centrali umożliwia elastyczne projektowanie systemu, a także jego rozbudowę w razie potrzeby. Systemy oddymiania obsługiwane za pomocą RZN 43xx-E znajdziemy m.in. w Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie, na Porcie Lotniczym w Gdańsku, wieżowcu Sky Tower we Wrocławiu, galerii handlowej Factory Ursus w Warszawie czy Regionalnym Centrum Sportowym w Lubinie.

Muzeum Historii Żydów Polskich, fot. D+H Polska

Muzeum Historii Żydów Polskich, fot. D+H Polska

Port Lotniczy w Gdańsku, fot. D+H Polska

 

Bogata oferta paneli D+H daje projektantom i instalatorom duże możliwości wyboru. - Niezbędnym do realizacji funkcji pożarowych jest panel liniowy LE 513 – mówi Michał Włodyga, Senior Product Manager. - Umożliwia on podłączenie maksymalnie do 14 czujek i 8 przycisków oddymiania. Ponadto, pozwala na sterowanie linią sygnalizacji alarmu lub uszkodzenia.  W powiązaniu z nim stosowany jest panel grupowy GE 628 V2, który zasila napędy elektryczne, reguluje czas i stopień otwarcia skrzydeł okiennych do wentylacji, a także wysuw napędów. Jeszcze inne możliwości daje panel pogodowy WE 516, który współpracuje z detektorami wiatru i deszczu umożliwiając ustawienie ich czułości w zależności od wymagań użytkownika czy funkcji obiektu – dodaje.

 

Szczegóły u przedstawicieli handlowych D+H Polska.