TEAM Marek Pasierbski

Długołęka
System sygnalizacji pożarowej
Muzeum Westerplatte i Wojny 1939

Muzeum Westerplatte i Wojny 1939

GDAŃSK
SYSTEM ODDYMIANIA
Lastadia Office sterowanie wentylacją pożarową

Lastadia Office

Szczecin
sterowanie wentylacją pożarową
Napędy łańcuchowe CDP na Terminalu 1 Lotniska Chopina w Warszawie

Terminal 1 Lotniska Chopina

Warszawa
Napędy łańcuchowe CDP
Stara Kopalnia  z systemem oddymiania

Stara Kopalnia

Wałbrzych
SYSTEM ODDYMIANIA

D+H na torze rajdowym

11.10.2019
D+H Car Race już na stałe wpisał się w harmonogram imprez organizowanych przez D+H Polska. W tym roku na Torze Kielce gościliśmy dwukrotnie – w maju spotkaliśmy się z partnerami handlowymi z południa, a we wrześniu z klientami z centralnej i północnej Polski. Gościem specjalnym obydwu wydarzeń był Wojciech Chuchała, rajdowy mistrz Polski oraz mistrz Europy w klasie ERC2.
 
D+H Car Race 1
 
W odróżnieniu od poprzednich imprez, gdzie pojawiały się zmagania off-roadowe, tegoroczny D+H Car Race miał charakter rajdowy i w całości odbywał się na torze wyścigowym w Kielcach oraz w jego ścisłym otoczeniu. W programie znalazły się m.in. konkurencje TIME TRIAL - jazda na czas za kierownicą sportowych samochodów – Forda Focusa RS (370 KM), Mercedesa AMG A-45 (381 KM) oraz Mitsubishi Lancer EVO IX (340 KM). Uczestnicy mogli także zawalczyć o tytuł Mistrza Kierownicy w KTM X-Bow (240 KM). Dodatkową atrakcją był co-drive z Wojtkiem Chuchałą - przejazd dużą pętlą po odcinku leśnym potrafił wbić w fotel nawet najbardziej doświadczonych kierowców. Najlepsze momenty można zobaczyć na filmie z eventu:
 
 

 
Wieczór przy grillu i ognisku był idealnym zwieńczeniem sportowych zmagań. Dziękujemy wszystkim uczestnikom IV i V edycji D+H Car Race za prawdziwie sportową rywalizację i świetną atmosferę. Kolejna dawka adrenaliny na torze już w przyszłym roku.
 
D+H IV Car Race
IV D+H Car Race, 10.05.2019, Tor Wyścigowy Kielce 
 
D+H Car Race
V D+H Car Race, 20.09.2019 r., Tor Wyścigowy Kielce