TEAM Marek Pasierbski

Długołęka
System sygnalizacji pożarowej
Muzeum Westerplatte i Wojny 1939

Muzeum Westerplatte i Wojny 1939

GDAŃSK
SYSTEM ODDYMIANIA
Lastadia Office sterowanie wentylacją pożarową

Lastadia Office

Szczecin
sterowanie wentylacją pożarową
Napędy łańcuchowe CDP na Terminalu 1 Lotniska Chopina w Warszawie

Terminal 1 Lotniska Chopina

Warszawa
Napędy łańcuchowe CDP
Stara Kopalnia  z systemem oddymiania

Stara Kopalnia

Wałbrzych
SYSTEM ODDYMIANIA

Instalatorzy

Zasilane elektrycznie systemy oddymiania i ochrony pożarowej to jedne z najważniejszych instalacji – zarówno w nowo powstających, jak i starszych obiektach. Ich odpowiednie zaprojektowanie oraz montaż wymagają odpowiedniego dla danego budynku projektu oraz odpowiedniego doboru urządzeń wchodzących w skład systemu.

Wdrożenie niemal 100 000 projektów dało firmie D+H Polska doświadczenie, które pozwala stworzyć systemy oddymiające dopasowane zarówno do wymagań architektonicznych budynku, jak i uwzględniające wszystkie obowiązujące normy ochrony przeciwpożarowej. Świadczymy kompleksową usługę, poczynając od przygotowania projektu systemu, poprzez dostarczenie urządzeń oraz montaż, aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nasza współpraca z firmami instalacyjnymi obejmuje szereg usług – poza dostarczeniem odpowiednich urządzeń przygotowujemy również wytyczne do instalacji, a także schematy połączeń i okablowania. Służymy również pomocą na każdym etapie wdrożenia projektu w obrębie poszczególnych obiektów.

Szkolenia techniczne

Instalatorzy oraz firmy zajmujące się montażem zasilanych elektrycznie systemów oddymiania znajdą w firmie D+H Polska kompleksową pomoc w zakresie projektowania oraz wykonawstwa systemów montowanych na obiektach.

Z myślą o projektantach i instalatorach firma D+H Polska prowadzi cykliczne szkolenia techniczne. Ich celem jest zwiększenie kompetencji osób zajmujących się montażem oraz projektowaniem systemów oddymiających. Podczas ich trwania omawiane są poszczególne urządzenia znajdujące się w ofercie D+H Polska, ich parametry, a także zasady doboru i instalacji, dzięki czemu ich uczestnicy zapoznają się z niuansami zarówno montażu systemów, jak i ich funkcjonowania. Podczas szkoleń omawiane są również najczęściej popełniane na tych etapach błędy, co pozwala słuchaczom na uniknięcie ich w przyszłości.

Ważnym elementem szkoleń jest część praktyczna, podczas której ich uczestnicy mogą bezpośrednio nabyć wiedzę na temat konfiguracji i programowania systemów oddymiania. Wszyscy uczestnicy szkolenia po jego zakończeniu otrzymują certyfikat zaświadczający o odbyciu przeszkolenia w zakresie projektowania, funkcjonowania, konfiguracji i montażu systemów firmy D+H Polska. Certyfikat ten uprawnia do wykonywania prac montażowych i konfiguracji sprzętu.

Kontakt:

e-mail: szkolenia@dh-partner.com