TEAM Marek Pasierbski

Długołęka
System sygnalizacji pożarowej
Muzeum Westerplatte i Wojny 1939

Muzeum Westerplatte i Wojny 1939

GDAŃSK
SYSTEM ODDYMIANIA
Lastadia Office sterowanie wentylacją pożarową

Lastadia Office

Szczecin
sterowanie wentylacją pożarową
Napędy łańcuchowe CDP na Terminalu 1 Lotniska Chopina w Warszawie

Terminal 1 Lotniska Chopina

Warszawa
Napędy łańcuchowe CDP
Stara Kopalnia  z systemem oddymiania

Stara Kopalnia

Wałbrzych
SYSTEM ODDYMIANIA

Stolarka

Firma D+H Polska kieruje swoją bogatą ofertę również do producentów oraz sprzedawców stolarki otworowej. Należą do nich okna, klapy oddymiające oraz szeroka gama kompatybilnych z nimi urządzeń sterujących. Współpracując z nami mogą Państwo poszerzyć swoją ofertę o nowe rozwiązania okienne, a tym samym przygotować się na potrzeby każdego klienta.

Trzon oferty D+H Polska dla stolarki otworowej stanowi system okien oddymiających Euro-SHEV. Okna w tym systemie opracowane zostały zgodnie z wszelkimi obowiązującymi normami bezpieczeństwa pożarowego oraz przebadane zgodnie z normą PN-EN 12101-2, opatrzone certyfikatami wydanymi przez jednostkę Vds.

Odpowiednio dobór typów i rozmiarów okien oddymiających zależny jest od charakterystyki budynku. Każde okno jest rozwiązaniem kompletnym, każdorazowo wyposażonym w odpowiednio dobrany napęd elektryczny. Do wyboru mają Państwo napędy łańcuchowe oraz zębatkowe o odpowiedniej mocy oraz jeden z najnowocześniejszych napędów okiennych zasilanych energią słoneczną – VENTIC SOLAR.

Okna Euro-SHEV oparte są na systemach czołowych producentów profili aluminiowych, takich jak Schuco, Aluprof, Reynayers, Heroal, Sapa, Wicona, Raico). Z uwagi na występujące różnice w systemach aluminiowych do każdego systemu projektowane są specjalne konsole do montażu napędów, co pozwala na kompleksową i szybką obsługę producentów stolarki aluminiowej.

W D+H Polska mogą Państwo skorzystać z kompleksowej usługi. Nasi wykwalifikowani pracownicy służą swoim wsparciem na wszystkich etapach wykonawczych każdego projektu, zarówno w zakresie indywidualnego doboru produktów, jak i długoterminowej współpracy.