Szukaj

O firmie

D+H Polska

D+H Polska działa od 2000 r. jako oficjalny przedstawiciel D+H Mechatronic AG. Obecnie jesteśmy największą zagraniczną spółką w grupie. Posiadamy oddziały handlowe we Wrocławiu, w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Białymstoku oraz w Lublinie. Dobrze rozwinięta struktura w kraju i przynależność do globalnej grupy z ponad 50-letnią historią przekłada się na stabilność spółki D+H Polska, jej wiarygodność jako partnera handlowego, ustandaryzowane procesy i najwyższą jakość oferowanych rozwiązań. Od 2012 r. firma działa w oparciu o system zarządzania jakością ISO 9001:2008.

Kompleksowa oferta zabezpieczeń ppoż. 
Oferta D+H Polska obejmuje systemy oddymiania, systemy napędów, naturalnej wentylacji, wentylacji pożarowej, zamknięć ppoż. oraz systemy sygnalizacji pożarowej. Urządzenia i produkty, które wchodzą w skład poszczególnych systemów odznaczają się najwyższą jakością – są zgodne z obowiązującymi normami i przepisami ppoż., posiadają certyfikaty CNBOP. Nasza działalność nie ogranicza się jednak do samej sprzedaży. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji – od projektu przez dobór i dostawę urządzeń aż po ich instalację i uruchomienie systemu. 

Siedziba D+H Polska we Wrocławiu

Siedziba D+H Polska we Wrocławiu

Zakres usług świadczonych przez D+H Polska:

  • doradztwo techniczne,
  • projektowanie systemów zabezpieczeń ppoż.,
  • sprzedaż obejmująca profesjonalny dobór urządzeń,
  • montaż i konfiguracja systemu w obiekcie,
  • konserwacja i serwis.

Projekt na miarę potrzeb
Indywidualne podejście do każdego projektu sprawia, że proponowane przez nas rozwiązania uwzględniają nie tylko obowiązujące przepisy i wymagania techniczne, ale także specyfikę obiektu, sposób jego użytkowania czy chociażby wymagania inwestora dotyczące estetyki wykonania poszczególnych instalacji. Tworzymy systemy zabezpieczeń ppoż., które zapewniają najwyższą skuteczność, a jednocześnie harmonijnie współgrają z architekturą obiektu.