Szukaj

Systemy naturalnej wentylacji

Stały dopływ świeżego powietrza i jego cyrkulacja wewnątrz budynków ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia, komfortu życia i pracy. Systemy naturalnej wentylacji pozwalają nie tylko zautomatyzować otwieranie okien, ale także poprawić efektywność przewietrzania pomieszczeń.

Serwer coviva Smartbox

Serwer do sterowania za pomocą urządzeń mobilnych np. smartfon, tablet napędami D+H na 24 V DC i 230 V AC. Pozwala na podłączenie do 100 sterowników TRM692G oraz TRM694G.

GEH-TR02 obudowa natynkowa dla regulatora ITR i zegarów TR

Obudowa natynkowa dla regulatora ITR i zegarów TR. Wyposażona w okienko kontrolne.

GVL 8301-K V2 centrala przewietrzania

Centrala przewietrzania do sterowania napędami na 24 V DC (również z funkcją TMS+) w systemach naturalnej wentylacji. Obsługuje jedną grupę przewietrzania o łącznym prądzie napędów do 1 A. Sterowanie za pomocą przycisków przewietrzania lub urządzeń zewnętrznych.

GVL 8304-K centrala przewietrzania

Centrala przewietrzania do sterowania napędami na 24 V DC w systemach naturalnej wentylacji. Obsługuje jedną grupę przewietrzania o łącznym prądzie napędów do 4 A. Sterowanie za pomocą przycisków przewietrzania lub urządzeń zewnętrznych.

GVL 8401-K-RC V2 centrala przewietrzania

Centrala przewietrzania do sterowania napędami na 24 V DC w systemach naturalnej wentylacji. Obsługuje dwie grupy przewietrzania o łącznym prądzie napędów do 1 A. Posiada wbudowany odbiornik radiowy, ponadto zapewnia sterowanie za pomocą przycisków przewietrzania lub urządzeń zewnętrznych.

GVL 8408-M Centrala przewietrzania

Centrala przewietrzania do sterowania napędami na 24 V DC w systemach naturalnej wentylacji. Obsługuje pięć grup przewietrzania o łącznym prądzie napędów do 8 A (zastosowanie modułu GME 83 umożliwia rozszerzenie do sześciu grup). Sterowanie za pomocą przycisków przewietrzania lub urządzeń zewnętrznych.

ITR 79 regulator temperatury z czujnikiem zewnętrznym

Regulator temperatury z czujnikiem zewnętrznym. Regulacja przedziału zadziałania od -10 do +40 °C. Do wyboru z czujnikiem naściennym, zewnętrznym lub swobodnie zawieszonym.

LT 43-U-PL podtynkowy przycisk przewietrzania

Podtynkowy przycisk przewietrzania do sterowania grupą wentylacji w systemach przewietrzania na 24 V DC i 230 V AC.

LT 84-A natynkowy, hermetyczny przycisk przewietrzania

Natynkowy, hermetyczny przycisk przewietrzania do sterowania grupą wentylacji w systemach przewietrzania.

LT 84-U podtynkowy przycisk przewietrzania

Podtynkowy przycisk przewietrzania do sterowania grupą wentylacji w systemach przewietrzania na 24 V DC.

Systemy naturalnej wentylacji

Systemy naturalnej wentylacji obejmują m.in.: siłowniki do okien, centrale przewietrzania, przyciski przewietrzania, zasilacze sieciowe, czujki pogodowe oraz urządzenia do sterowania pracą okien. Elementy te pozwalają na zautomatyzowanie pracy okien, co przekłada się nie tylko na wygodę, ale również na bardziej efektywną cyrkulację powietrza wewnątrz budynku. Napędy D+H mogą być stosowane we wszystkich rodzajach stolarki okiennej – jako siłowniki do okien plastikowych, aluminiowych i drewnianych. Napędy okienne to doskonałe rozwiązanie problemu z otwieraniem okien trudnodostępnych i okien połaciowych. W zależności od potrzeb, możemy sterować pracą okien za pomocą przycisku, pilota lub aplikacji na telefonie. Automatyka okienna może być zintegrowana z systemem zarządzania budynkiem, dzięki czemu sprawdzi się nie tylko w prywatnych realizacjach, ale także w dużych obiektach.