Szukaj

Systemy naturalnej wentylacji

Stały dopływ świeżego powietrza i jego cyrkulacja wewnątrz budynków ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia, komfortu życia i pracy. Systemy naturalnej wentylacji pozwalają nie tylko zautomatyzować otwieranie okien, ale także poprawić efektywność przewietrzania pomieszczeń.

Strony

PS-VE1 zasilacz sieciowy

Zasilacz sieciowy do sterowania napędami na 24 V DC stosowanymi w systemach naturalnej wentylacji. Łączny prąd podłączonych do niego napędów to 1 A. Do sterowania wymagany jest dodatkowo przycisk przewietrzania LT.

PS-VE4 zasilacz sieciowy

Zasilacz sieciowy do sterowania napędami na 24 V DC (również z funkcją BSY+) stosowanymi w systemach naturalnej wentylacji. Łączny prąd podłączonych do niego napędów to 4 A. Do sterowania wymagany jest dodatkowo przycisk przewietrzania LT.

SNT 1-U zasilacz sieciowy

Zasilacz sieciowy przeznaczony do sterowania napędami okuciowymi BDT 010-RC lub BDT-Advanced. Umożliwia podłączenie jednego napędu, łączny prąd do 1 A.

SNT 2 zasilacz sieciowy

Zasilacz sieciowy do sterowania napędami na 24 V DC stosowanymi w systemach naturalnej wentylacji. Łączny prąd podłączonych do niego napędów to 2 A. Do sterowania wymagany jest dodatkowo przycisk przewietrzania LT.

VCM 05U centrala przewietrzania

Centrala przewietrzania do sterowania napędami na 24 V DC w systemach naturalnej wentylacji. Obsługuje jedną grupę przewietrzania o łącznym prądzie napędów do 0,5 A. Sterowanie za pomocą przycisków przewietrzania lub urządzeń zewnętrznych.

GVL 8301-K V2 centrala przewietrzania

Centrala przewietrzania do sterowania napędami na 24 V DC (również z funkcją TMS+) w systemach naturalnej wentylacji. Obsługuje jedną grupę przewietrzania o łącznym prądzie napędów do 1 A. Sterowanie za pomocą przycisków przewietrzania lub urządzeń zewnętrznych.

GVL 8401-K-RC V2 centrala przewietrzania

Centrala przewietrzania do sterowania napędami na 24 V DC (również z funkcją TMS+) w systemach naturalnej wentylacji. Obsługuje dwie grupy przewietrzania o łącznym prądzie napędów do 1 A. Posiada wbudowany odbiornik radiowy, ponadto zapewnia sterowanie za pomocą przycisków przewietrzania lub urządzeń zewnętrznych.

GVL 8304-K centrala przewietrzania

Centrala przewietrzania do sterowania napędami na 24 V DC (również z funkcją TMS+) w systemach naturalnej wentylacji. Obsługuje jedną grupę przewietrzania o łącznym prądzie napędów do 4 A. Sterowanie za pomocą przycisków przewietrzania lub urządzeń zewnętrznych.

VMC-M1-5-MTCP-4-2,5-5 centrala przewietrzania

Centrala przewietrzania do sterowania napędami na 230 V AC. Maksymalnie obciążenie centrali to 10 A z podziałem na cztery grupy napędów, każda po maks. 2,5 A. Możliwe komunikacja z systemami zarządzania budynkiem za pomocą protokołu Modbus TCP.

VMC-M1-1-MTCP-4-10-1 centrala przewietrzania

Centrala przewietrzania do sterowania napędami na 24 V DC (przez zmianę polaryzacji), BSY+, ACB, SMI LoVo oraz napędami na 230 V AC SMI. Maksymalnie obciążenie centrali to 25 A z podziałem na cztery grupy napędów, każda po maks. 10 A. Możliwe komunikacja z systemami zarządzania budynkiem za pomocą protokołu Modbus TCP.

Strony

Systemy naturalnej wentylacji obejmują m.in.: siłowniki do okien, centrale przewietrzania, przyciski przewietrzania, zasilacze sieciowe, czujki pogodowe oraz urządzenia do sterowania pracą okien. Elementy te pozwalają na zautomatyzowanie pracy okien, co przekłada się nie tylko na wygodę, ale również na bardziej efektywną cyrkulację powietrza wewnątrz budynku. Napędy D+H mogą być stosowane we wszystkich rodzajach stolarki okiennej – jako siłowniki do okien plastikowych, aluminiowych i drewnianych. Napędy okienne to doskonałe rozwiązanie problemu z otwieraniem okien trudnodostępnych i okien połaciowych. W zależności od potrzeb, możemy sterować pracą okien za pomocą przycisku, pilota lub aplikacji na telefonie. Automatyka okienna może być zintegrowana z systemem zarządzania budynkiem, dzięki czemu sprawdzi się nie tylko w prywatnych realizacjach, ale także w dużych obiektach.