Szukaj

Systemy naturalnej wentylacji

Stały dopływ świeżego powietrza i jego cyrkulacja wewnątrz budynków ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia, komfortu życia i pracy. Systemy naturalnej wentylacji pozwalają nie tylko zautomatyzować otwieranie okien, ale także poprawić efektywność przewietrzania pomieszczeń.

Strony

RTR-231 natynkowy regulator temperatury pomieszczania

Natynkowy regulator temperatury pomieszczenia. Regulacja przedziału zadziałania od 5 do 30 °C.

GVL 8301-K V2 centrala przewietrzania

Centrala przewietrzania do sterowania napędami na 24 V DC (również z funkcją TMS+) w systemach naturalnej wentylacji. Obsługuje jedną grupę przewietrzania o łącznym prądzie napędów do 1 A. Sterowanie za pomocą przycisków przewietrzania lub urządzeń zewnętrznych.

TU406 - Pilot zdalnego sterowania

Czterokanałowy pilot do bezprzewodowego sterowania napędami lub modułami D+H. Zasięg około 100 metrów (w wolnej przestrzeni).

SLT 42-U-PL podtynkowy przycisk przewietrzania z zamkiem i sygnalizatorem LED

Podtynkowy przycisk przewietrzania z zamkiem i sygnalizatorem LED do sterowania grupą wentylacji w systemach przewietrzania.

REM 801-RC radiowa czujka deszczu

Radiowa czujka deszczu z możliwością zasilania na 24 V DC lub za pomocą baterii. Posiada ogrzewaną powierzchnię detektora (opcja niedostępna przy zasilaniu bateryjnym) oraz system zapamiętywania sygnału przez 5 minut.

SLT  42-U podtynkowy przycisk przewietrzania z zamkiem

Podtynkowy przycisk przewietrzania z zamkiem do sterowania grupą wentylacji w systemach przewietrzania.

PS-VE4 zasilacz sieciowy

Zasilacz sieciowy do sterowania napędami na 24 V DC (również z funkcją BSY+) stosowanymi w systemach naturalnej wentylacji. Łączny prąd podłączonych do niego napędów to 4 A. Do sterowania wymagany jest dodatkowo przycisk przewietrzania LT.

RCR 11-2 pilot zdalnego sterowania

Dwukanałowy pilot zdalnego sterowania współpracujący z napędami i modułami D+H. Częstotliwość transmisji 868 MHz, zasięg do 100 m w wolnej przestrzeni.

GEH-TR02 obudowa natynkowa dla regulatora ITR i zegarów TR

Obudowa natynkowa dla regulatora ITR i zegarów TR. Wyposażona w okienko kontrolne.

LT 84-A natynkowy, hermetyczny przycisk przewietrzania

Natynkowy, hermetyczny przycisk przewietrzania do sterowania grupą wentylacji w systemach przewietrzania.

Strony

Systemy naturalnej wentylacji obejmują m.in.: siłowniki do okien, centrale przewietrzania, przyciski przewietrzania, zasilacze sieciowe, czujki pogodowe oraz urządzenia do sterowania pracą okien. Elementy te pozwalają na zautomatyzowanie pracy okien, co przekłada się nie tylko na wygodę, ale również na bardziej efektywną cyrkulację powietrza wewnątrz budynku. Napędy D+H mogą być stosowane we wszystkich rodzajach stolarki okiennej – jako siłowniki do okien plastikowych, aluminiowych i drewnianych. Napędy okienne to doskonałe rozwiązanie problemu z otwieraniem okien trudnodostępnych i okien połaciowych. W zależności od potrzeb, możemy sterować pracą okien za pomocą przycisku, pilota lub aplikacji na telefonie. Automatyka okienna może być zintegrowana z systemem zarządzania budynkiem, dzięki czemu sprawdzi się nie tylko w prywatnych realizacjach, ale także w dużych obiektach.