Szukaj

Grupa D+H Mechatronic

D+H Mechatronic AG to rodzinna firma, która od ponad 50 lat wyznacza trendy i kierunki rozwoju na rynku systemów oddymiania i naturalnej wentylacji. D+H jest numerem jeden w Niemczech, znajduje się także w czołówce swojej branży na arenie międzynarodowej. W zakładzie produkcyjnym w Ammersbek wykorzystywane są najnowocześniejsze technologie, aby badać, rozwijać i produkować wysokiej jakości urządzenia. D+H aktywnie angażuje się w opracowywanie norm i standardów odnoszących się do systemów oddymiania.

D+H MechatronicCentrala grupy D+H w Ammersbek w Niemczech

 
Grupa D+H w skrócie:

  • Status: wiodący dostawca rozwiązań dla systemów oddymiania i naturalnej wentylacji
  • Początek działalności: firma założona w 1968 r. przez Hennera Dingfeldera i Klausa Hadlera (DH) w Hamburgu
  • Zarząd: Dirk Dingfelder, Christoph Kern
  • Pracownicy: około 250 pracowników w Niemczech, ponad 500 na świecie
  • Spółki zależne: D+H Deutschland GmbH (Niemcy), BK-Factory GmbH (Niemcy), Dyer Environmental Controls Ltd (Wielka Brytania), D+H Österreich GmbH (Austria), D+H Polska sp. z.o.o. (Polska), Dingfelder + Hadler Portugal Lda. (Portugalia), ООО Д+Х Руссланд (Rosja), D+H Lumex A/S (Dania), D+H Sverige AB (Szwecja)
  • Grupa globalnie: około 130 partnerów handlowych i serwisowych w ponad 50 krajach
  • Standard zarządzania: system zarządzania jakością zgodnie z DIN EN ISO 9001

Rozwój grupy

Historia D+H rozpoczęła się w 1968 r. wraz z opracowaniem pierwszej instalacji do odprowadzania dymu wykorzystującej napęd elektryczny. Na przestrzeni lat firma sukcesywnie się rozwijała: od producenta innowacyjnych urządzeń po dostawcę kompleksowych, rozbudowanych systemów oddymiania i naturalnej wentylacji. W rezultacie grupa D+H osiągnęła pozycję lidera w zakresie innowacyjności i tempa rozwoju.

Globalna sieć 

Naszym celem jest być zawsze pierwszym punktem kontaktu dla klientów i bazując na specjalistycznej wiedzy, pomagać im w mierzeniu się z wyzwaniami, które napotykają podczas realizacji projektów. Udaje nam się to realizować poprzez konsekwentne działania zorientowane na rynek, usługi i klienta. Aby zapewnić kompletne rozwiązania w zakresie oddymiania i naturalnej wentylacji, oferujemy dostęp do globalnej sieci około 130 wysoce wykwalifikowanych partnerów serwisowych i handlowych w ponad 50 krajach.