Szukaj

Filmy

Coraz częściej w drzwiach stosowanych do napowietrzania w grawitacyjnych systemach oddymiania montowane są systemy kontroli dostępu, domofony i specjalistyczne zamki.
Łamacze światła to rodzaj osłony przeciwsłonecznej montowanej na fasadzie budynku. Są ruchome i reagują na stopień nasłonecznienia zmieniając kąt pochylenia lamelli. Przekłada się to na większy komfort termiczny wewnątrz budynku i optymalizację kosztów klimatyzacji.
Montaż napędu na oknie krok po kroku. Napęd VCD 203/250 montowany na ramie w oknie plastikowym, uchylanym do wewnątrz. Szablon wykorzystany w filmie jest dostępny na zamówienie.
Montaż napędu na oknie krok po kroku. Napęd VCD 203/250 montowany na skrzydle w oknie aluminiowym, uchylanym do wewnątrz. Szablon wykorzystany w filmie można pobrać ze strony.
Montaż napędu na oknie krok po kroku. Napęd z serii VCD montowany na skrzydle w oknie aluminiowym, uchylanym do wewnątrz. 
W napędach okiennych D+H z serii VCD możemy regulować długość wysuwu łańcucha za pomocą magnesu. W ten sposób samodzielnie i bez konieczności dostępu do specjalistycznego sprzętu możemy ustawić kąt otwarcia okna wyposażonego w siłownik D+H. Przedstawiamy instrukcję regulacji wysuwu łańcucha za pomocą magnesu krok po kroku. 
Czy okno wyposażone w napęd łańcuchowy można otworzyć na oścież? Na co dzień taki wariant otwierania nie jest możliwy, ale może okazać się potrzebny, np.
Wyjaśniamy jak działa Cirrus HYBRID - jedyna na rynku zintegrowana zasysająca czujka dymu i ognia. Unikatowy sposób detekcji łączy dwie technologie: optyczną i komorę mgłową (Wilsona).  
Czujka zasysająca Cirrus HYBRID może być stosowana do detekcji pożaru w chłodniach. Pokazujemy jak powinna wyglądać instalacja systemu zasysającego w tego typu przestrzeni.
Zobacz jak działa detekcja wykorzystująca próbkowanie powietrza. Poznaj szerokie możliwości zastosowania ProPoint PLUS - w szybach windowych, przestrzeniach międzysufitowych czy serwerowniach.