Szukaj

Filmy

W napędach okiennych D+H z serii VCD możemy regulować długość wysuwu łańcucha za pomocą magnesu. W ten sposób samodzielnie i bez konieczności dostępu do specjalistycznego sprzętu możemy ustawić kąt otwarcia okna wyposażonego w siłownik D+H. Przedstawiamy instrukcję regulacji wysuwu łańcucha za pomocą magnesu krok po kroku. 
Okno uchylane z aplikacji na telefonie lub za pomocą pilota? Napęd BDT-Advanced pozwala realizować trzy funkcje – uchyla, otwiera i rygluje skrzydło okienne.
Systemy napowietrzania za pomocą drzwi
Dopasowanie koloru napędów do stolarki okiennej znacząco podnosi estetykę projektu. D+H oferuje możliwość lakierowania napędów na wybrany kolor, również spoza palety RAL.
Czy okno wyposażone w napęd łańcuchowy można otworzyć na oścież?
Siłowniki D+H znajdują zastosowanie w systemach naturalnej wentylacji i oddymiania. Przedstawiamy różne warianty montażu i sposoby otwierania skrzydeł okiennych w fasadzie lub dachu budynku, napędy montowane nawierzchniowo i wewnątrz profilu.
Montaż napędu na oknie krok po kroku. Napęd VCD 203/250 montowany na ramie w oknie plastikowym, uchylanym do wewnątrz. Szablon wykorzystany w filmie jest dostępny na zamówienie.
Jak działa czujnik zasysający Cirrus HYBRID?
Okna, które ze względu na wysokość normalnie nie byłby otwierane, wyposażone w siłownik odzyskują pełną funkcjonalność. Napędy D+H sprawdzą się zarówno w tradycyjnych oknach pionowych, jak i w połaciowych. 
TSZ-200 zapewnia sterowanie, zasilanie i kontrolę w systemach wentylacji pożarowej. Centrala znajduje zastosowanie w obiektach wielkopowierzchniowych, klatkach schodowych, garażach podziemnych.