Szukaj

Filmy

Diagnozowanie uszkodzenia linii krok po kroku. Centrala oddymiania CPS-B1-5 to kompaktowa centrala przeznaczona do małych obiektów, w których obsługuje 1 strefę oddymiania (1 linia, 1 grupa). 
Nowość w ofercie D+H Polska na rok 2023 kompaktowa centrala oddymiania do zastosowania w małych obiektach. Urządzenie jest łatwe w instalacji i posiada elektroniczne zabezpieczenie przeciwzwarciowe.
Siłowniki D+H znajdują zastosowanie w systemach naturalnej wentylacji i oddymiania. Przedstawiamy różne warianty montażu i sposoby otwierania skrzydeł okiennych w fasadzie lub dachu budynku, napędy montowane nawierzchniowo i wewnątrz profilu.
W napędach okiennych D+H z serii VCD możemy regulować długość wysuwu łańcucha za pomocą magnesu. W ten sposób samodzielnie i bez konieczności dostępu do specjalistycznego sprzętu możemy ustawić kąt otwarcia okna wyposażonego w siłownik D+H. Przedstawiamy instrukcję regulacji wysuwu łańcucha za pomocą magnesu krok po kroku. 
TSZ-200 zapewnia sterowanie, zasilanie i kontrolę w systemach wentylacji pożarowej. Centrala znajduje zastosowanie w obiektach wielkopowierzchniowych, klatkach schodowych, garażach podziemnych.
Czy okno wyposażone w napęd łańcuchowy można otworzyć na oścież?
Naturalna wentylacja zapewnia stały przepływ świeżego powietrza, zmniejsza straty energetyczne i zapobiega powstawaniu pleśni. Poznaj BDT 010-RC - napęd, który pozwala na automatyczne otwieranie, zamykanie i rozszczelnianie okna do pozycji mikrowentylacji.
Okna, które ze względu na wysokość normalnie nie byłby otwierane, wyposażone w siłownik odzyskują pełną funkcjonalność. Napędy D+H sprawdzą się zarówno w tradycyjnych oknach pionowych, jak i w połaciowych. 
Jak zamontować napęd wewnątrz profilu okiennego?
Nagranie z webinarium zrealizowanego 1 października 2020 r. przy wspólnym udziale firm Winkhaus i D+H Polska. Szkolenie dotyczyło możliwości wykorzystania napędów okiennych i drzwiowych w systemach oddymiania, napowietrzania i naturalnej wentylacji.