Szukaj

Filmy

Strony

Dopasowanie koloru napędów do stolarki okiennej znacząco podnosi estetykę projektu. D+H oferuje możliwość lakierowania napędów na wybrany kolor, również spoza palety RAL.
Czy okno wyposażone w napęd łańcuchowy można otworzyć na oścież? Na co dzień taki wariant otwierania nie jest możliwy, ale może okazać się potrzebny, np.
Siłowniki D+H znajdują zastosowanie w systemach naturalnej wentylacji i oddymiania. Przedstawiamy różne warianty montażu i sposoby otwierania skrzydeł okiennych w fasadzie lub dachu budynku, napędy montowane nawierzchniowo i wewnątrz profilu.
Montaż napędu na oknie krok po kroku. Napęd VCD 203/250 montowany na ramie w oknie plastikowym, uchylanym do wewnątrz. Szablon wykorzystany w filmie jest dostępny na zamówienie.
Wyjaśniamy jak działa Cirrus HYBRID - jedyna na rynku zintegrowana zasysająca czujka dymu i ognia. Unikatowy sposób detekcji łączy dwie technologie: optyczną i komorę mgłową (Wilsona).  
Okna, które ze względu na wysokość normalnie nie byłby otwierane, wyposażone w siłownik odzyskują pełną funkcjonalność. Napędy D+H sprawdzą się zarówno w tradycyjnych oknach pionowych, jak i w połaciowych. 
TSZ-200 zapewnia sterowanie, zasilanie i kontrolę w systemach wentylacji pożarowej. Centrala znajduje zastosowanie w obiektach wielkopowierzchniowych, klatkach schodowych, garażach podziemnych.
Montaż napędu na oknie krok po kroku. Napęd VCD 203/250 montowany na skrzydle w oknie aluminiowym, uchylanym do wewnątrz. Szablon wykorzystany w filmie można pobrać ze strony.
Czujka zasysająca Cirrus HYBRID może być stosowana do detekcji pożaru w chłodniach. Pokazujemy jak powinna wyglądać instalacja systemu zasysającego w tego typu przestrzeni.
Naturalna wentylacja zapewnia stały przepływ świeżego powietrza, zmniejsza straty energetyczne i zapobiega powstawaniu pleśni. Poznaj BDT 010-RC - napęd, który pozwala na automatyczne otwieranie, zamykanie i rozszczelnianie okna do pozycji mikrowentylacji.

Strony