Szukaj

Filmy

Naturalna wentylacja zapewnia stały przepływ świeżego powietrza, zmniejsza straty energetyczne i zapobiega powstawaniu pleśni. Poznaj BDT 010-RC - napęd, który pozwala na automatyczne otwieranie, zamykanie i rozszczelnianie okna do pozycji mikrowentylacji.
Montaż napędu na oknie krok po kroku. Napęd z serii VCD montowany na skrzydle w oknie aluminiowym, uchylanym do wewnątrz. 
Zobacz jak działa detekcja wykorzystująca próbkowanie powietrza. Poznaj szerokie możliwości zastosowania ProPoint PLUS - w szybach windowych, przestrzeniach międzysufitowych czy serwerowniach.
Łamacze światła to rodzaj osłony przeciwsłonecznej montowanej na fasadzie budynku. Są ruchome i reagują na stopień nasłonecznienia zmieniając kąt pochylenia lamelli. Przekłada się to na większy komfort termiczny wewnątrz budynku i optymalizację kosztów klimatyzacji.
Jak zamontować napęd wewnątrz profilu okiennego?
W napędach okiennych D+H z serii VCD możemy regulować długość wysuwu łańcucha za pomocą magnesu. W ten sposób samodzielnie i bez konieczności dostępu do specjalistycznego sprzętu możemy ustawić kąt otwarcia okna wyposażonego w siłownik D+H. Przedstawiamy instrukcję regulacji wysuwu łańcucha za pomocą magnesu krok po kroku. 
Okno uchylane z aplikacji na telefonie lub za pomocą pilota? Napęd BDT-Advanced pozwala realizować trzy funkcje – uchyla, otwiera i rygluje skrzydło okienne.
Systemy napowietrzania za pomocą drzwi
Dopasowanie koloru napędów do stolarki okiennej znacząco podnosi estetykę projektu. D+H oferuje możliwość lakierowania napędów na wybrany kolor, również spoza palety RAL.
Czy okno wyposażone w napęd łańcuchowy można otworzyć na oścież?