Szukaj

Systemy zamknięć ppoż.

Systemy zamknięć przeciwpożarowych pozwalają ograniczyć rozprzestrzenianie się pożaru w obiekcie. Dzięki temu nie tylko minimalizujemy straty, ale także zapewniamy drożne i bezpieczne drogi ewakuacyjne.

centrala zamknięć ogniowych BAZ-04-N-UT

Kompaktowa centrala do sterowania drzwiami i bramami przesuwnymi w systemach zamknięć przeciwpożarowych. Można ją uruchomić ręcznie za pomocą przycisku zewnętrznego, przycisku umieszczonego na obudowie lub zdalnie.

GT 50 R 5 zwora płytkowa

Zwora płytkowa do montażu na drzwiach. Powierzchnia chroniona przed korozją.

GT 50 R 6 zwora kątowa

Zwora kątowa do montażu na drzwiach. Pozwala na regulację kąta płytki. Powierzchnia chroniona przed korozją.

GTR 048000 A01 chwytak elektromagnetyczny drzwiowy

Chwytak elektromagnetyczny, drzwiowy, montowany na ścianie. Opcjonalnie do stosowania w bramach przesuwnych.

GTR 048000 A06 chwytak elektromagnetyczny drzwiowy

Chwytak elektromagnetyczny, drzwiowy, montowany na ścianie. Posiada wbudowany w obudowę przycisk zwalniający. Sprzedawany łącznie ze zworą kątową.

GTR 048000 A07 chwytak elektromagnetyczny drzwiowy

Chwytak elektromagnetyczny, drzwiowy z opcją montażu na ścianie lub za pomocą wspornika w podłodze. Posiada zabezpieczenie przeciwzwarciowe oraz niewłaściwej polaryzacji. Sprzedawany łącznie ze zworą kątową.

GTR 048000 A10 chwytak elektromagnetyczny drzwiowy łamany

Chwytak elektromagnetyczny, drzwiowy, łamany z opcją montażu na ścianie lub w podłodze. Istnieje możliwość przestawienia głowicy chwytaka. Sprzedawany łącznie ze zworą kątową.

GTR 048000 A12006 wspornik dla chwytaka GTR 04800 A07

Wspornik dla chwytaka elektromagnetycznego GTR 04800 A07 umożliwiający jego montaż w podłodze. 

GTR 063000 A10 chwytak elektromagnetyczny drzwiowy łamany

To bliźniacze rozwiązanie do GTR 04800 A10, ale o znacznie większej sile chwytu wynoszącej 850 N.

przycisk do zamknięć ogniowych UT-4U-PL

Przycisk do wyzwalania pracy urządzeń w systemach zamknięć przeciwpożarowych pozwala m.in. na grupowe zamykanie drzwi z jednego miejsca. Dostępny w wersji podtynkowej i natynkowej.

Systemy zamknięć przeciwpożarowych (ppoż)

Systemy zamknięć przeciwpożarowych pozwalają skutecznie ograniczyć rozprzestrzenianie się pożaru jednocześnie minimalizując starty i umożliwiając bezpieczną ewakuację. W ofercie D+H Polska znajdziemy elementy systemu zamknięć ppoż. takie jak chwytaki elektromagnetyczne do drzwi przeciwpożarowych, centrale zamknięć przeciwpożarowych oraz przyciski dla systemów zamknięć ppoż. Chwytaki drzwiowe są dostępne zarówno w wariancie naściennym, jak i podłogowym. Zamknięcia przeciwpożarowe stanowią jedno z wielu ogniw systemu ppoż., a ich zastosowanie jest podyktowane przepisami. Urządzenia sterowane z centrali mogą być zintegrowane z systemem zarządzania budynkiem.