Szukaj

Systemy zamknięć ppoż.

Systemy zamknięć przeciwpożarowych pozwalają ograniczyć rozprzestrzenianie się pożaru w obiekcie. Dzięki temu nie tylko minimalizujemy straty, ale także zapewniamy drożne i bezpieczne drogi ewakuacyjne.

Strony

centrala zamknięć ogniowych BAZ-04-N-UT

Kompaktowa centrala do sterowania drzwiami i bramami przesuwnymi w systemach zamknięć przeciwpożarowych. Można ją uruchomić ręcznie za pomocą przycisku zewnętrznego, przycisku umieszczonego na obudowie lub zdalnie.

przycisk do zamknięć ogniowych UT-4U-PL

Przycisk do wyzwalania pracy urządzeń w systemach zamknięć przeciwpożarowych pozwala m.in. na grupowe zamykanie drzwi z jednego miejsca. Dostępny w wersji podtynkowej i natynkowej.

GTR 048000 A06 chwytak elektromagnetyczny drzwiowy

Chwytak elektromagnetyczny, drzwiowy, montowany na ścianie. Posiada wbudowany w obudowę przycisk zwalniający. Sprzedawany łącznie ze zworą kątową.

GTR 048000 A01 chwytak elektromagnetyczny drzwiowy

Chwytak elektromagnetyczny, drzwiowy, montowany na ścianie. Opcjonalnie do stosowania w bramach przesuwnych.

GTR 048000 A07 chwytak elektromagnetyczny drzwiowy

Chwytak elektromagnetyczny, drzwiowy z opcją montażu na ścianie lub za pomocą wspornika w podłodze. Posiada zabezpieczenie przeciwzwarciowe oraz niewłaściwej polaryzacji. Sprzedawany łącznie ze zworą kątową.

GTR 048000 A12006 wspornik dla chwytaka GTR 04800 A07

Wspornik dla chwytaka elektromagnetycznego GTR 04800 A07 umożliwiający jego montaż w podłodze. 

GTR 048000 A10 chwytak elektromagnetyczny drzwiowy łamany

Chwytak elektromagnetyczny, drzwiowy, łamany z opcją montażu na ścianie lub w podłodze. Istnieje możliwość przestawienia głowicy chwytaka. Sprzedawany łącznie ze zworą kątową.

GTR 063000 A10 chwytak elektromagnetyczny drzwiowy łamany

To bliźniacze rozwiązanie do GTR 04800 A10, ale o znacznie większej sile chwytu wynoszącej 850 N.

GT 50 R 5 zwora płytkowa

Zwora płytkowa do montażu na drzwiach. Powierzchnia chroniona przed korozją.

GT 50 R 6 zwora kątowa

Zwora kątowa do montażu na drzwiach. Pozwala na regulację kąta płytki. Powierzchnia chroniona przed korozją.

Strony

Systemy zamknięć przeciwpożarowych pozwalają skutecznie ograniczyć rozprzestrzenianie się pożaru jednocześnie minimalizując starty i umożliwiając bezpieczną ewakuację. W ofercie D+H Polska znajdziemy elementy systemu zamknięć ppoż. takie jak chwytaki elektromagnetyczne do drzwi przeciwpożarowych, centrale zamknięć przeciwpożarowych oraz przyciski dla systemów zamknięć ppoż. Chwytaki drzwiowe są dostępne zarówno w wariancie naściennym, jak i podłogowym. Zamknięcia przeciwpożarowe stanowią jedno z wielu ogniw systemu ppoż., a ich zastosowanie jest podyktowane przepisami. Urządzenia sterowane z centrali mogą być zintegrowane z systemem zarządzania budynkiem.