Obiekty referencyjne
Nawet najbardziej śmiałe projekty architektoniczne muszą uwzględniać rozwiązania zabezpieczające budynek przed pożarem. D+H zapewnia wsparcie projektowe, dzięki któremu systemy oddymiania, naturalnej wentylacji i sygnalizacji pożarowej nie tylko spełniają wymagania podyktowane przepisami, ale także harmonijnie współgrają z architekturą obiektu. Dzięki rozbudowanej sieci partnerów na całym świecie liczba obiektów, w których zastosowano produkty D+H przekroczyła 100 tysięcy.
W zmodernizowanym gmachu uczelni zastosowano centrale panelowe RZN, które pozwalają na elastyczne projektowanie systemu i rozbudowę w razie potrzeby.
Zabezpieczenia przeciwpożarowe w postindustrialnej przestrzeni dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek "Koneser".
Kompleksowy system zabezpieczeń przeciwpożarowych obejmujący oddymianie, naturalną wentylację i zamknięcia ppoż.
Nowoczesny obiekt w podwarszawskich Markach to doskonały przykład synergii systemu sygnalizacji pożarowej i grawitacyjnego systemu oddymiania.
Detekcja pożaru z wykorzystaniem czujki zasysającej Cirrus Hybrid - wykrywającej wszystkie typy pożarów, odpornej na fałszywe alarmy.
Jedno z najstarszych muzeów sztuki w Polsce z systemem zabezpieczeń dostarczonym przez D+H Polska.
Luksusowy apartamentowiec na Manhattanie jest równie komfortowy, co elegancki. Stały dostęp do świeżego powietrza odbywa się w dyskretny, w pełni zautomatyzowany sposób.
Serce systemu oddymiania stanowią centrale panelowe. Współpracują z przyciskami oddymiania i siłownikami otwierającymi okna dachowe.
Okna oddymiające Euro-SHEV w zrewitalizowanym gmachu Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.
Jak zabezpieczyć przed pożarem strefy o różnej specyfice – salon samochodowy, myjnię, lakiernię i blacharnię? Poznaj rozwiązania SSP Protec.
Imponujący gmach uniwersytetu został zaprojektowany przez samego Daniela Libeskinda. Projekt systemu oddymiania i naturalnej wentylacji powierzono D+H.
Skuteczny, dobrze zaprojektowany system oddymiania pozwala nie tylko zadbać o bezpieczeństwo, ale także sprawnie przeprowadzić ewakuację osób znajdujących się w budynku.
Okazały świetlik w Tarasach Grabiszyńskich otwiera się w przypadku pożaru dzięki napędom z serii ZA.
Naturalna wentylacja w prawdziwym drapaczu chmur. Zobacz, jak projektanci poradzili sobie z obciążeniami wiatru w najwyższym budynku w Europie.
Świetlik nad patio Lotniska Chopina otwiera się dzięki napędom D+H z serii CDP.
Historyczny charakter obiektu i szczególna wartość przechowywanych w nim zbiorów wymagają odpowiedniej ochrony przeciwpożarowej.
Okna oddymiające w przestrzeni galerii handlowej. Pracę systemu oddymiania uzupełnia funkcja naturalnej wentylacji.
Napędy DDS zastosowane w Hali Stulecia pozwalają na sterowanie pracą drzwi zgodnie z założeniami scenariusza pożarowego.
System oddymiania i system sygnalizacji pożarowej w obiekcie hotelowym.
Detekcja i sygnalizacja pożaru dostosowana do specyfiki obiektu sportowego.
Obiekt o ponad stuletniej historii w wyniku modernizacji zyskał nie tylko nowe funkcje, ale także nowoczesne rozwiązania. Trudnodostępne okna zostały wyposażone w napędy D+H
Okna oddymiające w postindustrialnej przestrzeni Hali Koszyki w Warszawie.
Świeże, sprzyjające koncentracji i pracy powietrze w bibliotece to zasługa systemu automatyki okiennej D+H.
Wybitna architektura wymaga zabezpieczeń najwyższej klasy – inwestor zdecydował się na sterowanie systemem oddymiania od D+H.
Tak ogromny i wielofunkcyjny obiekt wymagał sprawnego systemu wentylacji i oddymiania. To zadanie zostało powierzone firmie D+H Polska, która dostarczyła rozwiązania dla systemu oddymiania, wentylacji pożarowej oraz naturalnej wentylacji.
Napędy drzwiowe D+H z serii DDS znalazły zastosowanie w najwyższym biurowcu w Polsce – imponującym Warsaw Spire.
Zrewitalizowana kamienica zyskała nowe zabezpieczenia ppoż. W klatkach schodowych zastosowano grawitacyjny system oddymiania D+H.
Obiekt częściowo ukryty pod ziemią, pełniący funkcję muzeum, wymagał przemyślanego systemu oddymiania i zamknięć ppoż.
Gruntowna renowacja zabytku objęła wymianę instalacji przeciwpożarowej. Zastosowano system oddymiania z wykorzystaniem napędów KA.
Varso Tower wraz z montażem iglicy nie tylko stał się najwyższym budynkiem w Polsce, ale i w całej Unii Europejskiej. Jesteśmy dumni będąc częścią tego projektu – w warszawskim drapaczu chmur zastosowano sterowanie systemem oddymiania i naturalnej wentylacji D+H.