Szukaj

Kontakt

D+H Polska sp. z o.o.
ul. Polanowicka Północna 8
51-180 Wrocław
+48 71 323 52 50
NIP 894-26-48-946
REGON 932265010
KRS 0000043343
Kapitał zakładowy 550 000 zł
Godziny pracy:
poniedziałek - czwartek: 8:00 - 16:15
piątek: 8:00 - 15:00   
Kierownictwo sprzedaży

Z-ca Dyrektora Handlowego 
Arkadiusz Rybarczyk
+48 22 614 39 52
+48 512 473 351
arkadiusz.rybarczyk@dh-partner.com

Oddział handlowy Warszawa
łódzkie, mazowieckie, podlaskie, świętokrzyskie
Oddział handlowy Katowice
lubelskie, małopolskie, podkarpackie, śląskie
Oddział handlowy Gdańsk
kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodnio-pomorskie

Country Manager CZ/SK
Regionalny kierownik sprzedaży

Sebastian Świtalski
+48 71 738 90 34
+48 504 001 713
sebastian.switalski@dh-partner.com

Oddział handlowy Wrocław
dolnośląskie, lubuskie, opolskie, wielkopolskie
Oddział handlowy Praga

Prezes Zarządu
Dyrektor Handlowy

Mariusz Ziemecki
+48 71 323 52 56
+48 500 111 262
mariusz.ziemecki@dh-partner.com

Wsparcie techniczne
Systemy oddymiania

Senior Product Manager
Michał Włodyga
+48 71 323 52 45
+48 509 203 227
michal.wlodyga@dh-partner.com

Product Manager
Jarosław Frankiewicz
+48 71 738 90 32
+48 501 570 872
jaroslaw.frankiewicz@dh-partner.com

Systemy wentylacji pożarowej

Senior Product Manager
Michał Włodyga
+48 71 323 52 45
+48 509 203 227
michal.wlodyga@dh-partner.com

Okna oddymiające, napędy

Product Manager
Kamil Majewski
+48 71 323 52 43
+48 509 077 428
kamil.majewski@dh-partner.com

Product Manager
Michał Pelc
+48 71 738 90 33
+48 512 366 094
michal.pelc@dh-partner.com

Systemy sygnalizacji pożarowej

Senior Product Manager
Konrad Kowal
+48 71 323 52 47
+48 502 594 055
konrad.kowal@dh-partner.com

Product Manager
Artur Barszcz
+48 71 32 352 58
+48 506 663 065
artur.barszcz@dh-partner.com

Projektowanie
Serwis

Kierownik serwisu
Grzegorz Wiśniowski
+48 71 323 52 44
+48 509 077 457
grzegorz.wisniowski@dh-partner.com

Project Manager
Grzegorz Góral
+48 71 738 90 31
+48 506 663 137
grzegorz.goral@dh-partner.com

Specjalista ds. administracji działu serwisu
Agnieszka Kojro
+48 71 323 52 52
+48 570 642 672
agnieszka.kojro@dh-partner.com

 

Administracja logistyki i sprzedaży
Gwarancje

Systemy oddymiania, napędy

Specjalista ds. logistyczno-technicznych
Grzegorz Duży
+48 71 738 90 29
+48 502 738 420
grzegorz.duzy@dh-partner.com

Systemy sygnalizacji pożarowej

Quality Manager
Administration Supervisor

Barbara Bartosik
+48 71 323 52 54
+48 500 135 085
barbara.bartosik@dh-partner.com

Marketing

Kierownik marketingu i PR
Szymon Ciach
+48 71 323 52 55
+48 502 187 345
szymon.ciach@dh-partner.com

Specjalista ds. marketingu i PR
Patrycja Gutowska
+48 71 738 90 27
+48 506 478 195
patrycja.gutowska@dh-partner.com

Księgowość
Zarząd

Prezes Zarządu
Mariusz Ziemecki
+48 71 323 52 56
+48 500 111 262
mariusz.ziemecki@dh-partner.com

Wiceprezes Zarządu
Dyrektor Finansowy

Agnieszka Fiałkowska
+48 71 323 52 48
+48 509 076 855
agnieszka.fialkowska@dh-partner.com

Wiceprezes Zarządu
Dyrektor Techniczny

Przemysław Knura
+48 71 738 90 23
+48 501 570 868
przemyslaw.knura@dh-partner.com