Szukaj

Napędy do okien w kolorze

Napędy do okien i drzwi stosowane w grawitacyjnych systemach oddymiania i naturalnej wentylacji są najczęściej produkowane w jednym kolorze – srebrnym, RAL 9006. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom architektów, inwestorów i konserwatorów zabytków D+H oferuje lakierowanie napędów na dowolny kolor, również z odwzorowaniem struktury powierzchni. Dzięki temu siłowniki nie odznaczają się na tle okien czy drzwi stanowiąc tym samym estetyczne i dyskretne rozwiązanie.

Napęd drzwiowy DDS w kolorze

W ofercie D+H Polska można zaleźć siłowniki do okien w kolorze antracytu, dębu, mahoniu czy złota, a także odwzorowujące rysunek i kolor drewna. Różnorodność kolorów i konsol montażowych pozwala zastosować napęd spełniający indywidualne potrzeby i pasujący do specyfiki obiektu. Napędy D+H przeznaczone są zarówno do stolarki aluminiowej, jak i drewnianej oraz z PVC. Przedstawiamy wskazówki, jak właściwie dobierać kolor napędu i jakie parametry stolarki należy brać pod uwagę, aby mieć pewność, że urządzenia będą się idealnie komponowały z kolorem i strukturą okien i drzwi.

siłowniki do okien D+H w kolorze

Kolor i struktura napędu okiennego dobierane są na podstawie:

  • wskazanego koloru z palety RAL,
  • numeru okleiny okiennej lub drzwiowej i nazwy jej producenta,
  • próbki profilu drewnianego, aluminiowego lub PVC,
  • nadesłanego elementu okucia wykonanego w danym kolorze (np. klamki lub zawiasu),
  • wskazanego modelu stolarki z oferty danego producenta,
  • dokładnej dokumentacji zdjęciowej stolarki (w przypadku obiektów zabytkowych).

Do każdego pomalowanego napędu dostarczamy farbę zaprawkową jako remedium na ewentualne uszkodzenia powstałe na etapie montażu.

 

Kolorowe napędy do okien