TEAM Marek Pasierbski

Długołęka
System sygnalizacji pożarowej
Muzeum Westerplatte i Wojny 1939

Muzeum Westerplatte i Wojny 1939

GDAŃSK
SYSTEM ODDYMIANIA
Lastadia Office sterowanie wentylacją pożarową

Lastadia Office

Szczecin
sterowanie wentylacją pożarową
Napędy łańcuchowe CDP na Terminalu 1 Lotniska Chopina w Warszawie

Terminal 1 Lotniska Chopina

Warszawa
Napędy łańcuchowe CDP
Stara Kopalnia  z systemem oddymiania

Stara Kopalnia

Wałbrzych
SYSTEM ODDYMIANIA

Kontakt

D+H Polska mapa oddziałów

Znajdź kontakt do swojego oddziału:

 

Newsletter

Rodzaj subskrypcji

D+H na BAU

17.12.2018

Cyfrowe, sieciowe, integralne i inteligentne – właśnie takie mają być rozwiązania prezentowane przez D+H na nadchodzących targach BAU w Monachium. Jest to jedno z największych wydarzeń w branży budowlanej skupiające producentów systemów i materiałów budowlanych, a także inwestorów, projektantów i architektów z całego świata.

Projekt stoiska D+H zakłada wyodrębnienie kilku stref, na których przykładzie będzie zaprezentowane zastosowanie i sposób działania poszczególnych produktów i systemów. W odpowiednio zaaranżowanej przestrzeni zobaczymy m.in. system oddymiania grawitacyjnego, oddymianie szybu windowego, automatykę okienną wykorzystaną do naturalnej wentylacji, a także innowacyjne rozwiązania z zakresu zasilania i kontroli tego typu systemów. 

Wizualizacja stoiska D+H na targach BAU 2019

 

Polskie akcenty w Monachium 
W centralnej części stoiska znajdzie się TSZ-200, czyli centrala przeznaczona do systemów wentylacji pożarowej, która została opracowana i wprowadzona na rynek przez D+H Polska. Polskich akcentów na stoisku globalnej marki D+H znajdziemy więcej – kompaktowy napęd VCD będzie uchylał skrzydło okna wykonanego na systemie Aluprof przez firmę Amberline z Kołobrzegu, a nowa funkcja napędu okuć okiennych BDT zostanie zaprezentowana na stolarce dostarczonej przez firmę Vikking z Białej Podlaskiej – przy jej produkcji wykorzystano rozwiązania marek Aluplast i Winkhaus. Siłowniki D+H znajdziemy także na stoiskach producentów stolarki okiennej. Na szczególną uwagę zasługuje okno strukturalne sterowane ukrytymi napędami D+H, które w swojej przestrzeni wystawienniczej zaprezentuje Ponzio Polska.

Międzynarodowa kooperacja 
D+H po raz pierwszy w ramach targów BAU zorganizuje dni tematyczne poświęcone poszczególnym krajom, w których oferuje swoje rozwiązania i produkty. Dzięki temu każdego dnia na stoisku D+H będzie można spotkać specjalistów i przedstawicieli grupy działających w różnych częściach świata, m.in. w Austrii, Dani, Szwecji, Holandii, Portugalii, Rosji czy Turcji. Dzień Polski zaplanowano na środę 16 stycznia. 

 

Targi BAU w Monachium

 

Spotkajmy się na BAU

Jeśli chcesz wygrać bilety uprawniające do bezpłatnego wstępu na BAU, weź udział w naszym konkursie. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie "Jaki produkt znajdzie się w centralnej części stoiska D+H na targach BAU?". Odpowiedzi należy kierować na adres marketing.polska@dh-partner.com. Wygrywa 10 osób, które jako pierwsze prześlą prawidłową odpowiedź. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

 

D+H
Hala B1, stoisko 420

Targi BAU 2019
14-19 stycznia 2019 r.
Monachium, Niemcy