Szukaj

D+H partnerem Ogólnopolskiego Forum Stolarki

02.10.2023

W dniach 25-26 października podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki prezentować będziemy swoje rozwiązania z zakresu automatyki okiennej. Specjalnie na to wydarzenie z naszej centrali z Niemiec przyjedzie mobilny showroom.

W nietypowej przestrzeni, specjalnie zaadaptowanego morskiego kontenera, pokażemy innowacyjne rozwiązania z zakresu sterowania oknami. Wśród nich m.in. okna lamelowe uzbrojone w kompaktowe siłowniki, trapezowe okno dachowe czy stolarkę z równolegle wysuwanym skrzydłem okiennym i ukrytymi siłownikami oraz ryglatorami.  D+H partnerem Ogólnopolskiego Forum Stolarki 

Ogólnopolskie Forum Stolarki od ponad 15 lat jest platformą wymiany myśli managerów związanych z polską branżą stolarki otworowej. W trakcie najbliższego OFS-u uczestnicy będą szukali odpowiedzi na pytania jak długo nasza branża może konkurować niskimi kosztami produkcji, czy jesteśmy w stanie wypracować nowe przewagi na rynkach międzynarodowych, czy mamy jakieś rezerwy w poprawie wydajności, a także czy zielona transformacja to zagadnienie dla „eko-świrów” czy może obszar, który dotknie każdego przedsiębiorcę w naszej branży.

Do zobaczenia w Jachrance.