TEAM Marek Pasierbski

Długołęka
System sygnalizacji pożarowej
Muzeum Westerplatte i Wojny 1939

Muzeum Westerplatte i Wojny 1939

GDAŃSK
SYSTEM ODDYMIANIA
Lastadia Office sterowanie wentylacją pożarową

Lastadia Office

Szczecin
sterowanie wentylacją pożarową
Napędy łańcuchowe CDP na Terminalu 1 Lotniska Chopina w Warszawie

Terminal 1 Lotniska Chopina

Warszawa
Napędy łańcuchowe CDP
Stara Kopalnia  z systemem oddymiania

Stara Kopalnia

Wałbrzych
SYSTEM ODDYMIANIA

Kontakt

D+H Polska mapa oddziałów

Znajdź kontakt do swojego oddziału:

 

Newsletter

Rodzaj subskrypcji

Rekomendacja POID

29.05.2019
Znaleźliśmy się w gronie firm rekomendowanych przez Związek Polskie Okna i Drzwi – największą organizację skupiającą polskich producentów, dostawców i dystrybutorów stolarki budowlanej. 
 
Rekomendacje zostały ogłoszone podczas X Kongresu Stolarki Polskiej, który miał miejsce w dniach 22-23 maja 2019 r. w Jachrance. Certyfikat w imieniu spółki odebrał Mariusz Ziemecki, prezes zarządu D+H Polska. Rekomendacja POID jest dla nas potwierdzeniem jakości rozwiązań D+H dedykowanych dla branży okiennej i jednocześnie silnej pozycji naszej marki w tym segmencie sektora budowlanego. Napędy do okien i drzwi D+H coraz częściej znajdują zastosowanie nie tylko tam, gdzie wymagają tego przepisy, czyli np. w oknach oddymiających, ale także w systemach naturalnej wentylacji, również w domach prywatnych inwestorów. 
 
D+H Polska i Winkhaus na Kongresie Stolarki Polskiej w Jachrance
DOBRE PRAKTYKI: prezentacja D+H Polska i Winkhaus Polska, fot. POID
 
Stolarka SMART
Kongres był znakomitą okazją do zaprezentowania możliwości automatyki okiennej. W ramach panelu Stolarka SMART miała miejsce prezentacja firm D+H Polska i Winkhaus Polska na przykładzie opracowanego wspólnie rozwiązania – napędu BDT-Advanced. Napęd ten zapewnia pełną automatykę okien uchylnych, a do tego opcje rozwarcia i ryglowania skrzydła okiennego. W ramach kongresu po raz pierwszy pokazano film z BDT-Advanced w roli głównej. Video wkrótce będzie dostępne online. 
 
POID rekomendacja dla D+H Polska