Szukaj

Kalkulator doboru napędów z nowymi funkcjami

05.01.2021

Kalkulator doboru napędów napedyokienne.pl zyskał nowe funkcjonalności. Zmiany mają na celu ułatwienie samodzielnego montażu siłowników z serii VCD. Użytkownicy mają do dyspozycji szablon montażowy oraz tutoriale video pokazujące jak zamontować napęd krok po kroku.

Narzędzie napedyokienne.pl zostało stworzone z myślą o tym, aby zarówno profesjonalista, jak i klient indywidualny mógł w prosty sposób sprawdzić, jaki siłownik lub siłowniki będą odpowiednie dla jego stolarki okiennej z uwzględnieniem jej wymiarów i sposobu otwierania. Wystarczy wprowadzić podstawowe parametry okna oraz preferowany sposób montażu napędu (nawierzchniowy lub ukryty w profilu). Na tej podstawie program dobiera odpowiedni siłownik oraz wylicza, czy przy podanych gabarytach wskazane jest użycie ryglatora okuć okiennych.

kalkulator doboru siłowników do okien

Co nowego?

Strona napedyokienne.pl została uzupełniona m.in. o materiały video. Na starcie możemy zobaczyć możliwości zastosowania automatyki okiennej, np. do otwierania trudno dostępnych okien, a także poznać korzyści oferowane przez system naturalnej wentylacji. Jeśli w wyniku kalkulacji dobierzemy do naszych okien napęd z serii VCD, zobaczymy film instruktażowy pokazujący jego montaż krok po kroku. W przypadku umiejscowienia siłownika na skrzydle możemy także pobrać szablon montażowy za pomocą QR kodu generowanego w zestawieniu produktów.

Korzystanie z kalkulatora napedyokienne.pl jest bezpłatne i nie wymaga rejestracji. Zestawienie produktów można wygenerować w formacie PDF i na tej podstawie złożyć zamówienie kontaktując się z działem sprzedaży D+H.