Szukaj

Napędy łańcuchowe VCD

Przeznaczone do stosowania w systemach naturalnej wentylacji, w oknach aluminiowych, drewnianych i plastikowych - pionowych oraz dachowych.

Siłownik łańcuchowy VCD 204-K-TMS+Set

To bliźniaczy zestaw napędów VCD 204, ale zasilany napięciem 230 V AC. Można go podłączyć bezpośrednio do przycisku sterującego bez konieczności stosowania centrali czy zasilacza. Napędy wyposażone są w funkcję TMS+, która pozwala na ich prostą synchronizację.

Siłownik napęd łańcuchowy VCD 203

Napęd łańcuchowy VCD 203 przeznaczony jest do otwierania i zamykania okien fasadowych oraz połaciowych w systemach naturalnej wentylacji. Charakteryzuje go cicha praca, kompaktowa budowa i możliwość regulacji wysuwu za pomocą magnesu.

Siłownik łańcuchowy VCD 204-K

To brat bliźniak napędu VCD 204, ale zasilany napięciem 230 V AC. Można go podłączyć bezpośrednio do przycisku sterującego bez konieczności stosowania centrali czy zasilacza.

Siłownik łańcuchowy VCD 204 TMS+ Set

To zestaw dwóch napędów serii VCD 204 przeznaczony do większych konstrukcji okiennych. Napędy wyposażone są w funkcję TMS+, która pozwala na ich prostą synchronizację.

VCD-0204-1-ACB napęd łańcuchowy

Napęd łańcuchowy VCD-0204-1-ACB przeznaczony jest do naturalnej wentylacji. Wyposażony w technologię ACB – Advanced Communication Bus pozwala na łatwą konfigurację z systemem zarządzania budynkiem.

VCD 204 napęd łańcuchowy

Podobnie jak VCD 203, przeznaczony jest do otwierania i zamykania okien fasadowych oraz połaciowych w systemach naturalnej wentylacji. Ponadto posiada centrycznie umiejscowione wyjście łańcucha i wysuw sięgający 350 mm.

Siłowniki łańcuchowe z serii VCD stosuje się w systemach naturalnej wentylacji. Napędy pozwalają na zautomatyzowanie pracy okien, co przekłada się nie tylko na wygodę, ale także na poprawę cyrkulacji powietrza w budynku. Automatyka okienna zapewnia bowiem stały, kontrolowany dostęp do świeżego powietrza. Ma to ogromne znaczenie dla komfortu osób przebywających cały dzień wewnątrz budynków. Siłowniki do okien z serii VCD znajdują zastosowanie zarówno w dużych obiektach, jak i w prywatnych realizacjach. Napęd łańcuchowy możemy zamontować w stolarce plastikowej, aluminiowej lub drewnianej. To doskonałe rozwiązanie do okien trudnodostępnych i połaciowych, które często są nieużywane właśnie ze względu na wysokość i ograniczony dostęp do klamki. Do napędów łańcuchowych z serii VCD oferujemy duży wybór konsol mocujących.