TEAM Marek Pasierbski

Długołęka
System sygnalizacji pożarowej
Muzeum Westerplatte i Wojny 1939

Muzeum Westerplatte i Wojny 1939

GDAŃSK
SYSTEM ODDYMIANIA
Lastadia Office sterowanie wentylacją pożarową

Lastadia Office

Szczecin
sterowanie wentylacją pożarową
Napędy łańcuchowe CDP na Terminalu 1 Lotniska Chopina w Warszawie

Terminal 1 Lotniska Chopina

Warszawa
Napędy łańcuchowe CDP
Stara Kopalnia  z systemem oddymiania

Stara Kopalnia

Wałbrzych
SYSTEM ODDYMIANIA

Kontakt

D+H Polska mapa oddziałów

Znajdź kontakt do swojego oddziału:

 

Newsletter

Rodzaj subskrypcji

TOP Builder dla CDC

22.03.2019

Cichy napęd łańcuchowy CDC otrzymał nagrodę TOPBuilder 2019 w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów branży budowlanej. Wyróżnienie zostało przyznane w kategorii nowość i innowacyjność – napędy z nowej serii, dzięki modyfikacji konstrukcji są niezwykle ciche i kompaktowe.

TOPBuilder to jedna z najbardziej cenionych nagród na polskim rynku budowlanym. Organizatorem konkursu jest redakcja miesięcznika „Builder”. Kapituła nagradza statuetką TOPBuilder najwyższej jakości produkty, rozwiązania budowlane oraz realizacje, a także produkty IT mające zastosowanie w architekturze i budownictwie.

TOPBuilder 2019 dla napędu CDC

Napęd z nowej serii CDC, który otrzymał wyróżnienie w konkursie to prawdziwa innowacja w automatyce okiennej. Charakteryzuje go smukła obudowa i niezwykle cicha praca, dzięki czemu praca okien jest nie tylko zautomatyzowana, ale także dyskretna. Napędy CDC mogą być montowane nawierzchniowo lub wewnątrz profilu okiennego. Posiadają Świadectwo Dopuszczenia CNBOP. Oznacza to, że mogą być stosowane nie tylko do wentylacji, ale także w systemach kontroli rozprzestrzeniania się dymu i ciepła oraz w oknach NSHEV.

TOPBuilder dla D+H Polska

Wręczenie nagród odbyło się 21 marca 2019 r. podczas uroczystej gali w głównej siedzibie SARP w Warszawie. Statuetkę odebrał Mariusz Ziemecki, prezes zarządu D+H Polska.