?>
Szukaj

Napędy łańcuchowe CDC

To najcichsze i najbardziej kompaktowe napędy łańcuchowe w naszej ofercie. Można je stosować w systemach oddymiania, napowietrzania oraz naturalnej wentylacji. Istnieje możliwość ukrycia siłowników wewnątrz konstrukcji okna.

Napęd łańcuchowy CDC-0252-1-ACB

To najbardziej kompaktowe i ciche napędy w naszej ofercie. Przeznaczone są do stosowania w systemach oddymiania i naturalnej wentylacji. Możliwy montaż wewnątrz ramy okiennej - siłownik sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

CDC-0252-5-ACB siłownik łańcuchowy

Grupa napędów CDC zasilana napięciem 230 V AC. Siłowniki przeznaczone są do stosowania w systemach naturalnej wentylacji. Można je podłączyć bezpośrednio do przycisku sterującego bez konieczności stosowania centrali czy zasilacza.

Napędy łańcuchowe CDC

CDC to siłowniki do okien oddymiających oraz okien stosowanych w systemach naturalnej wentylacji. Wyróżnia je bardzo cicha praca – są to jedne z najcichszych napędów łańcuchowych na rynku. Napędy do okien z serii CDC mogą być montowane wewnątrz profilu okiennego, co zapewnia maksymalną dyskrecję i estetykę automatyki okiennej. Smukła obudowa sprawia, że nawet przy montażu nawierzchniowym nie odznaczają się na tle konstrukcji okna. Siłowniki do okien z tej serii stanowią rozwiązanie dylematów estetycznych i funkcjonalnych, które pojawiają się przy wymagających projektach fasad i świetlików. Jako certyfikowane siłowniki do oddymiania mogą być z powodzeniem stosowane w grawitacyjnych systemach oddymiania, ale także napowietrzania czy do codziennej wentylacji budynków. Napędy łańcuchowe CDC są kompatybilne z systemami aluminiowymi, plastikowymi i drewnianymi. Szeroki zakres konsol mocujących sprawia, że możemy je stosować w niemal każdym wariancie stolarki okiennej. Siłowniki do okien serii CDC mogą być z sobą zsynchronizowane, nawet po osiem sztuk w jednej grupie. Zintegrowany interfejs BUS ACB (Advanced Communication Bus) z protokołem Modbus RTU pozwala na bezpośrednią integrację, np. w systemie zarządzania budynkiem. Napędy dostępne są w opcji zasilania na 24 V DC lub 230 V AC. W ofercie znajdują się siłowniki w wersji tandemowej, z dwoma łańcuchami wychodzącymi z obudowy, generujące siłę 500 N. Dostępne są też specjalne opcje z łańcuchem standardowym lub łukowym (SBD lub SBU). Napędy okienne serii CDC mają zakres wysuwu łańcucha od 350 do 800 mm.