Szukaj

Napędy łańcuchowe CDC

To najcichsze i najbardziej kompaktowe napędy łańcuchowe w naszej ofercie. Można je stosować w systemach oddymiania, napowietrzania oraz naturalnej wentylacji. Istnieje możliwość ukrycia siłowników wewnątrz konstrukcji okna.

Napęd łańcuchowy CDC-0252-1-TMS+

Napęd zasilany napięciem 24 V DC. System TMS+ pozwala na synchronizację pracy dwóch napędów. Siłowniki można ukryć w profilach aluminiowych i plastikowych.

Napęd łańcuchowy CDC-0252-1-ACB

To najbardziej kompaktowe i ciche napędy w naszej ofercie. Przeznaczone są do stosowania w systemach oddymiania i naturalnej wentylacji. Możliwy montaż wewnątrz ramy okiennej - siłownik sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

CDC-0252-5-ACB siłownik łańcuchowy

Grupa napędów CDC zasilana napięciem 230 V AC. Siłowniki przeznaczone są do stosowania w systemach naturalnej wentylacji. Można je podłączyć bezpośrednio do przycisku sterującego bez konieczności stosowania centrali czy zasilacza.

CDC-TW-0502-1-ACB napęd łańcuchowy

Napędy z oznaczeniem TW charakteryzują się tym, że w kompaktowej obudowie zostały ukryte dwa łańcuchy, a co za tym idzie siłownik generuje dwukrotnie większą siłę. Rozwiązanie przeznaczone do dużych konstrukcji okiennych.

CDC to siłowniki do okien oddymiających oraz okien stosowanych w systemach naturalnej wentylacji. Wyróżnia je bardzo cicha praca – są to jedne z najcichszych napędów łańcuchowych na rynku. Napędy do okien z serii CDC mogą być montowane wewnątrz profilu okiennego, co zapewnia maksymalną dyskrecję i estetykę automatyki okiennej. Smukła obudowa sprawia, że nawet przy montażu nawierzchniowym nie odznaczają się na tle konstrukcji okna. Siłowniki do okien z tej serii stanowią rozwiązanie dylematów estetycznych i funkcjonalnych, które pojawiają się przy wymagających projektach fasad i świetlików. Jako certyfikowane siłowniki do oddymiania mogą być z powodzeniem stosowane w grawitacyjnych systemach oddymiania, ale także do codziennej wentylacji budynków. Napędy łańcuchowe CDC są kompatybilne z systemami aluminiowymi, plastikowymi i drewnianymi.