TEAM Marek Pasierbski

Długołęka
System sygnalizacji pożarowej
Muzeum Westerplatte i Wojny 1939

Muzeum Westerplatte i Wojny 1939

GDAŃSK
SYSTEM ODDYMIANIA
Lastadia Office sterowanie wentylacją pożarową

Lastadia Office

Szczecin
sterowanie wentylacją pożarową
Napędy łańcuchowe CDP na Terminalu 1 Lotniska Chopina w Warszawie

Terminal 1 Lotniska Chopina

Warszawa
Napędy łańcuchowe CDP
Stara Kopalnia  z systemem oddymiania

Stara Kopalnia

Wałbrzych
SYSTEM ODDYMIANIA

TopBuilder dla napędu D+H

19.03.2020

Napęd okienny BDT-Advanced firmy D+H został nagrodzony statuetką TopBuilder – jedną z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym. Redakcja miesięcznika „Builder” wraz z Radą Naukową co roku wybiera najwyższej jakości produkty, rozwiązania, usługi, przedsięwzięcia oraz zrealizowane projekty architektoniczne.

TopBuilder 2020

Wyniki konkursu TopBuilder odzwierciedlają dynamikę rozwoju i trendy nowoczesnego budownictwa w Polsce oraz pokazują dokonania na tym polu wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego: inwestorów, projektantów, deweloperów i wykonawców oraz dostawców rozwiązań. Wśród Laureatów znaleźli się w tym roku nie tylko aktywni inwestorzy, rzetelni generalni wykonawcy, innowacyjni producenci, ale również uznani architekci.

Innowacyjny napęd
BDT-Advanced został wyróżniony w kategorii nowość i innowacja roku. Napęd wprowadzony do sprzedaży w 2019 roku był odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku i stanowił rozwinięcie funkcjonalności napędu BDT. Funkcję mikrowentylacji zastąpiono możliwością uchylenia skrzydła oraz otwarcia go na oścież. Napęd działa we współpracy z okuciem activPilot Ergo firmy Winkhaus. Poszczególne funkcje – uchylanie, otwieranie i zamykanie okna, można uruchamiać z panelu dotykowego, pilota lub za pomocą aplikacji na smartfonie. Otwarcie okna na oścież wymaga odblokowania kluczykiem, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie, które idealnie sprawdzi się w przestrzeniach, w których przebywają dzieci, ale także w szkołach i szpitalach. Napęd BDT-Advanced może być stosowany w oknach plastikowych, aluminiowych i drewnianych.

Wyróżnienie przyznane przez Kapitułę konkursu Builder to kolejny dowód na to, że automatyka okienna zyskuje na znaczeniu. Nie tylko tam, gdzie zastosowanie siłowników jest podyktowane przepisami i bezpieczeństwem pożarowym, ale również w kontekście naturalnej wentylacji.

Automatyka okienna D+H

Napęd BDT-Advanced wyróżniony statuetką TopBuilder 2020