?>
Szukaj

Centrale pogodowe

Kompaktowa centrala pogodowa daje dodatkowe możliwości sterowania pracą napędów w oparciu o sygnały wysyłane z czujek pogodowych. Umożliwia regulację progu zadziałania automatyki pogodowej oraz czasu zapamiętywania sygnału.

centrala pogodowa WRZ

Kompaktowa centrala pogodowa do stosowania w systemach naturalnej wentylacji - do sterowania napędami na 230 V AC. Może obsłużyć maksymalnie 20 grup napędów poprzez moduły TRL 8.

Centrale pogodowe są stosowane w systemach naturalnej wentylacji. Pozwalają na wykorzystanie sygnałów pochodzących z czujek pogodowych do sterowania pracą napędów. System, w którym działa centrala pogodowa zamyka okna automatycznie w momencie, kiedy na zewnątrz pada deszcz lub wieje silny wiatr. Sygnalizacja diodowa na centrali pogodowej informuje o przekroczeniu wartości progowych. Istnieje także możliwość dostosowania reakcji systemu do siły wiatru oraz płynnej regulacji czasu zadziałania i czasu zapamiętywania sygnału pogodowego. Centrale pogodowe zapewniają optymalne wykorzystanie możliwości systemu przewietrzania – z uwzględnieniem warunków pogodowych, w sposób bezpieczny dla obiektu.