Szukaj

Sygnalizatory SSP

Duża moc sygnału zapewnia skuteczny alarm w cały obiekcie w przypadku zagrożenia pożarowego. Sygnalizatory SSP są łatwe w instalacji i posiadają zintegrowany izolator zwarć.

Sygnalizator akustyczny 6000/SSR2

Adresowalny, zasilany z pętli sygnalizator akustyczny o dużej mocy sygnału, przeznaczony do montażu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu (IP 65). Ton i głośność alarmu mogą być regulowane.

Sygnalizatory akustyczne

Sygnalizatory akustyczne stanowią bardzo ważny element systemu przeciwpożarowego. Alarm informuje użytkowników obiektu o zagrożeniu pożarowym i konieczności ewakuacji. Skuteczna sygnalizacja pożaru pozwala zatem ratować nie tylko mienie, ale i ludzkie życie. Z tego powodu ważne jest odpowiednie rozmieszczenie sygnalizatorów we wszystkich wymagających tego strefach obiektu. Sygnalizator akustyczny można zastosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu (IP 65). Jest zasilany z pętli, posiada zintegrowany izolator zwarć. Głośność alarmu pożarowego można regulować, podobnie jak moc sygnału czy ton alarmu. Głośność w sygnalizatorach akustycznych serii 6000/SSR2 reguluje się na poziomie 75, 95 lub 100 dB. Dodatkowo, do wyboru są trzy tony alarmu: werblowy, ciągły i impulsowy. W ten sposób możemy dostosować działanie sygnalizatora pożarowego do specyfiki obiektu i panujących w nim warunków. Sygnalizatory akustyczne z serii 6000/SSR2 są kompatybilne z innymi elementami systemy sygnalizacji pożaru firmy Protec.