Szukaj

Urządzenia alarmowe

Urządzenia alarmowe służą do komunikacji wizualnej i dźwiękowej ułatwiającej przeprowadzenie sprawnej i bezpiecznej akcji ewakuacyjnej podczas zdarzenia pożarowego.

SA-K7 sygnalizator akustyczny

Sygnalizator akustyczny do sygnalizowania pożaru lub do potwierdzenia zadziałania urządzeń przeciwpożarowych. Przeznaczony do użytku wewnętrznego. Cztery sygnały akustyczne do wyboru.

SAOZ-PK2 - Sygnalizator optyczno-akustyczny

Sygnalizator optyczno-akustyczny do sygnalizowania pożaru lub do potwierdzenia zadziałania urządzeń przeciwpożarowych. Możliwość instalacji na zewnątrz. Do wyboru cztery sygnały akustyczne.

Sygnalizator akustyczny SA-K7N/6m

Sygnalizator optyczno-akustyczny o natężeniu światła do 6 metrów. Przeznaczony do sygnalizowania pożaru lub do potwierdzenia zadziałania urządzeń przeciwpożarowych. Przeznaczony do użytku wewnętrznego. Umożliwia tworzenie sieci sygnalizatorów pracujących synchronicznie. 

SA-K5N sygnalizator akustyczny niskoprądowy

Niskoprądowy sygnalizator akustyczny do sygnalizowania pożaru lub do potwierdzenia zadziałania urządzeń przeciwpożarowych. Przeznaczony do użytku wewnętrznego. Cztery sygnały akustyczne do wyboru. Możliwość regulacji głośności.

Sygnalizator akustyczny SA-K7N/9m

Sygnalizator optyczno-akustyczny o natężeniu światła do 9 metrów. Przeznaczony do sygnalizowania pożaru lub do potwierdzenia zadziałania urządzeń przeciwpożarowych. Przeznaczony do użytku wewnętrznego. Umożliwia tworzenie sieci sygnalizatorów pracujących synchronicznie.

SA-K7N/3m sygnalizator optyczno-akustyczny

Sygnalizator optyczno-akustyczny o natężeniu światła do 3 metrów. Przeznaczony do sygnalizowania pożaru lub do potwierdzenia zadziałania urządzeń przeciwpożarowych. Przeznaczony do użytku wewnętrznego. Umożliwia tworzenie sieci sygnalizatorów pracujących synchronicznie.

Sygnalizatory są wykorzystywane w systemach przeciwpożarowych do komunikacji wizualnej i dźwiękowej w sytuacji zagrożenia pożarowego. Pozwala to na odpowiednio wczesne zaalarmowanie osób przebywających w obiekcie o pożarze, bezpieczne przeprowadzenie akcji ewakuacyjnej i zabezpieczenie mienia. W ofercie D+H są sygnalizatory akustyczne oraz sygnalizatory akustyczno-optyczne, z możliwością wyboru sygnału. W zależności od modelu urządzenia alarmowe mogą być przeznaczone do użytku wewnętrznego lub zewnętrznego. Sygnalizatory pożarowe D+H działają we współpracy z innymi urządzeniami w ramach systemu przeciwpożarowego.