Szukaj

Urządzenia alarmowe

Urządzenia alarmowe służą do komunikacji wizualnej i dźwiękowej ułatwiającej przeprowadzenie sprawnej i bezpiecznej akcji ewakuacyjnej podczas zdarzenia pożarowego.

SA-K5N sygnalizator akustyczny niskoprądowy

Niskoprądowy sygnalizator akustyczny do sygnalizowania pożaru lub do potwierdzenia zadziałania urządzeń przeciwpożarowych. Przeznaczony do użytku wewnętrznego. Cztery sygnały akustyczne do wyboru. Możliwość regulacji głośności.

SA-K7 sygnalizator akustyczny

Sygnalizator akustyczny do sygnalizowania pożaru lub do potwierdzenia zadziałania urządzeń przeciwpożarowych. Przeznaczony do użytku wewnętrznego. Cztery sygnały akustyczne do wyboru.

SA-K7N/3m sygnalizator optyczno-akustyczny

Sygnalizator optyczno-akustyczny o natężeniu światła do 3 metrów. Przeznaczony do sygnalizowania pożaru lub do potwierdzenia zadziałania urządzeń przeciwpożarowych. Przeznaczony do użytku wewnętrznego. Umożliwia tworzenie sieci sygnalizatorów pracujących synchronicznie.

Sygnalizator akustyczny SA-K7N/6m

Sygnalizator optyczno-akustyczny o natężeniu światła do 6 metrów. Przeznaczony do sygnalizowania pożaru lub do potwierdzenia zadziałania urządzeń przeciwpożarowych. Przeznaczony do użytku wewnętrznego. Umożliwia tworzenie sieci sygnalizatorów pracujących synchronicznie. 

Sygnalizator akustyczny SA-K7N/9m

Sygnalizator optyczno-akustyczny o natężeniu światła do 9 metrów. Przeznaczony do sygnalizowania pożaru lub do potwierdzenia zadziałania urządzeń przeciwpożarowych. Przeznaczony do użytku wewnętrznego. Umożliwia tworzenie sieci sygnalizatorów pracujących synchronicznie.

SAOZ-PK2 - Sygnalizator optyczno-akustyczny

Sygnalizator optyczno-akustyczny do sygnalizowania pożaru lub do potwierdzenia zadziałania urządzeń przeciwpożarowych. Możliwość instalacji na zewnątrz. Do wyboru cztery sygnały akustyczne.

Urządzenia alarmowe przeciwpożarowe

Sygnalizatory są wykorzystywane w systemach przeciwpożarowych do komunikacji wizualnej i dźwiękowej w sytuacji zagrożenia pożarowego. Pozwala to na odpowiednio wczesne zaalarmowanie osób przebywających w obiekcie o pożarze, bezpieczne przeprowadzenie akcji ewakuacyjnej i zabezpieczenie mienia. W ofercie D+H są sygnalizatory akustyczne oraz sygnalizatory akustyczno-optyczne, z możliwością wyboru sygnału. W zależności od modelu urządzenia alarmowe mogą być przeznaczone do użytku wewnętrznego lub zewnętrznego. Sygnalizatory pożarowe D+H działają we współpracy z innymi urządzeniami w ramach systemu przeciwpożarowego.