Szukaj

Urządzenia alarmowe

Urządzenia alarmowe służą do komunikacji wizualnej i dźwiękowej ułatwiającej przeprowadzenie sprawnej i bezpiecznej akcji ewakuacyjnej podczas zdarzenia pożarowego.

ROLP/LX/W sygnalizator optyczno-akustyczny

Sygnalizator optyczno-akustyczny o natężeniu światła do 7,5 metrów. Przeznaczony do sygnalizowania pożaru lub do potwierdzenia zadziałania urządzeń przeciwpożarowych. Przeznaczony do użytku wewnętrznego. 

ROLP/SV/R/D sygnalizator akustyczny

Sygnalizator akustyczny do sygnalizowania pożaru lub do potwierdzenia zadziałania urządzeń przeciwpożarowych. Przeznaczony do użytku wewnętrznego, IP65. Posiada dwustopniowy alarm i szeroki wybór sygnałów akustycznych.

ROLP/SV/R/S sygnalizator akustyczny niskoprądowy, płytka podstawa

Niskoprądowy sygnalizator akustyczny do sygnalizowania pożaru lub do potwierdzenia zadziałania urządzeń przeciwpożarowych. Przeznaczony do użytku wewnętrznego. Posiada dwustopniowy alarm i szeroki wybór sygnałów akustycznych.

SY Base-LX-W/RF sygnalizator optyczno-akustyczny

Sygnalizator optyczno-akustyczny o natężeniu światła do 7,5 metrów. Przeznaczony do sygnalizowania pożaru lub do potwierdzenia zadziałania urządzeń przeciwpożarowych. Przeznaczony do użytku wewnętrznego IP66. 

Urządzenia alarmowe przeciwpożarowe

Sygnalizatory są wykorzystywane w systemach przeciwpożarowych do komunikacji wizualnej i dźwiękowej w sytuacji zagrożenia pożarowego. Pozwala to na odpowiednio wczesne zaalarmowanie osób przebywających w obiekcie o pożarze, bezpieczne przeprowadzenie akcji ewakuacyjnej i zabezpieczenie mienia. W ofercie D+H są sygnalizatory akustyczne oraz sygnalizatory akustyczno-optyczne, z możliwością wyboru sygnału. W zależności od modelu urządzenia alarmowe mogą być przeznaczone do użytku wewnętrznego lub zewnętrznego. Sygnalizatory pożarowe D+H działają we współpracy z innymi urządzeniami w ramach systemu przeciwpożarowego.