Szukaj

Moduły Protec

Moduły pozwalają na uzupełnienie i rozbudowę funkcji central pożarowych. Ich instalacja przekłada się na zredukowanie kosztów sterowania i monitorowania urządzeń ppoż.

6000/16ZAI moduł wejścia/wyjścia oraz linii bocznych i sygnalizatorów

Moduł 16 linii sygnalizatorów konwencjonalnych, przy czym maksymalne obciążenie modułu to 5 A (1 linia to 3 A). Wymaga zastosowania modułu 6000/16ZI.

6000/16ZCI moduł wejścia/wyjścia oraz linii bocznych i sygnalizatorów

Moduł 16-wyjściowy z przekaźnikami bezpotencjałowymi NC. Wymaga zastosowania modułu 6000/16ZI.

6000/16ZI moduł wejścia/wyjścia oraz linii bocznych i sygnalizatorów

Moduł 16-wejściowy lub 16 linii konwencjonalnych detekcyjnych, wymaga zewnętrznego zasilacza.

6000/16ZOI moduł wejścia/wyjścia oraz linii bocznych i sygnalizatorów

Moduł 16-wyjściowy z przekaźnikami bezpotencjałowymi NO. Wymaga zastosowania modułu 6000/16ZI.

6000/2APZA moduł linii bocznych i sygnalizatorów

Moduł wyposażony w dwie konwencjonalne linie detekcyjne oraz dwie linie sygnalizatorów konwencjonalnych. Wymagane jest zewnętrzne zasilanie.

6000/2IO moduł wejścia/wyjścia

Moduł zasilany z pętli dozorowej zapewnia dwa monitorowane wejścia i dwa beznapięciowe przekaźniki NO/NC. Jeden z przekaźników wyjściowych o obciążalności do 230 V i 5A.

6000/2LPZA moduł linii bocznych i sygnalizatorów

Moduł wyposażony w dwie konwencjonalne linie detekcyjne oraz dwie linie sygnalizatorów konwencjonalnych. Wymagane jest zewnętrzne zasilanie.

6000/4IO moduł wejścia/wyjścia i linii konwencjonalnej

Moduł z podwójnym interfejsem wejścia/wyjścia. Posiada dwie konwencjonalne linie detekcyjne oraz sygnalizatorów, dwa beznapięciowe przekaźniki NO/NC oraz dwa monitorowane wejścia. Wymagane jest zewnętrzne zasilanie.

6000/APZA moduł linii bocznych i sygnalizatorów

Interfejs linii bocznych i sygnalizatorów. Pozwala na podłączenie jednej konwencjonalnej linii detekcyjnej oraz jednej linii sygnalizatorów konwencjonalnych. Wymagane jest zewnętrzne zasilanie.

6000/BEAM/IF moduł czujek liniowych

Moduł dedykowany do liniowej czujki dymu FIREBEAM XTRA. Pozwala na podłączenie konwencjonalnej czujki liniowej do pętli Protec, jej zasilanie i zaadresowanie.

Moduły do central pożarowych

Moduły do central pożarowych serii 6000 znajdują zastosowanie w systemach przeciwpożarowych Protec. Pozwalają na rozbudowę funkcji central pożarowych Protec, a także na optymalizację kosztów sterowania i monitorowania urządzeń ppoż. w systemie sygnalizacji pożarowej. Moduły do central pożarowych Protec są łatwe w instalacji i konfiguracji. Oferta interfejsów do central pożarowych obejmuje moduły wejściowe, wyjściowe, moduły kontrolno-sterujące do klap ppoż., moduły sygnalizatorów, moduły linii bocznych oraz ich rozmaite kombinacje. W zależności od modelu moduły do central pożarowych są zasilane z pętli dozorowej lub wymagają zewnętrznego zasilacza. Ich zastosowanie pozwala na elastyczne projektowanie systemu przeciwpożarowego w każdym obiekcie. W ofercie D+H znajduje się szeroki wybór obudów do montażu modułów Protec.