Szukaj

Moduły Protec

Moduły pozwalają na uzupełnienie i rozbudowę funkcji central pożarowych. Ich instalacja przekłada się na zredukowanie kosztów sterowania i monitorowania urządzeń ppoż.

6000/2IO moduł wejścia/wyjścia

Moduł zasilany z pętli dozorowej zapewnia dwa monitorowane wejścia i dwa beznapięciowe przekaźniki NO/NC. Jeden z przekaźników wyjściowych o obciążalności do 230 V i 5A.

6000/MICCO moduł wejścia/wyjścia

Moduł przeznaczony do monitorowania i sterowania urządzeń zewnętrznych, zasilany z pętli dozorowej. Przekaźnik wyjściowy o obciążalności do 230 V i 5A.

6000/MIP - moduł wejściowy

Moduł z wejściem monitorowanym, służącym do nadzorowania innych urządzeń i systemów bezpieczeństwa pożarowego. Zasilany z pętli dozorowej.

6000/CCO moduł wyjściowy

Ten konfigurowany z centrali moduł pozwala na sterowanie dowolnymi urządzeniami zewnętrznymi za pomocą przekaźnika bezpotencjałowego NO/NC.

6000/16ZI moduł wejścia/wyjścia oraz linii bocznych i sygnalizatorów

Moduł 16-wejściowy lub 16 linii konwencjonalnych detekcyjnych, wymaga zewnętrznego zasilacza.

6000/16ZAI moduł wejścia/wyjścia oraz linii bocznych i sygnalizatorów

Moduł 16 linii sygnalizatorów konwencjonalnych, przy czym maksymalne obciążenie modułu to 5 A (1 linia to 3 A). Wymaga zastosowania modułu 6000/16ZI.

6000/16ZOI moduł wejścia/wyjścia oraz linii bocznych i sygnalizatorów

Moduł 16-wyjściowy z przekaźnikami bezpotencjałowymi NO. Wymaga zastosowania modułu 6000/16ZI.

6000/16ZCI moduł wejścia/wyjścia oraz linii bocznych i sygnalizatorów

Moduł 16-wyjściowy z przekaźnikami bezpotencjałowymi NC. Wymaga zastosowania modułu 6000/16ZI.

6000/2LPZA moduł linii bocznych i sygnalizatorów

Moduł wyposażony w dwie konwencjonalne linie detekcyjne oraz dwie linie sygnalizatorów konwencjonalnych. Wymagane jest zewnętrzne zasilanie.

6000/2APZA moduł linii bocznych i sygnalizatorów

Moduł wyposażony w dwie konwencjonalne linie detekcyjne oraz dwie linie sygnalizatorów konwencjonalnych. Wymagane jest zewnętrzne zasilanie.

Moduły do central pożarowych

Moduły do central pożarowych serii 6000 znajdują zastosowanie w systemach przeciwpożarowych Protec. Pozwalają na rozbudowę funkcji central pożarowych Protec, a także na optymalizację kosztów sterowania i monitorowania urządzeń ppoż. w systemie sygnalizacji pożarowej. Moduły do central pożarowych Protec są łatwe w instalacji i konfiguracji. Oferta interfejsów do central pożarowych obejmuje moduły wejściowe, wyjściowe, moduły kontrolno-sterujące do klap ppoż., moduły sygnalizatorów, moduły linii bocznych oraz ich rozmaite kombinacje. W zależności od modelu moduły do central pożarowych są zasilane z pętli dozorowej lub wymagają zewnętrznego zasilacza. Ich zastosowanie pozwala na elastyczne projektowanie systemu przeciwpożarowego w każdym obiekcie. W ofercie D+H znajduje się szeroki wybór obudów do montażu modułów Protec.