Szukaj

Moduły Protec

Moduły pozwalają na uzupełnienie i rozbudowę funkcji central pożarowych. Ich instalacja przekłada się na zredukowanie kosztów sterowania i monitorowania urządzeń ppoż.

Strony

6000/16ZAI moduł wejścia/wyjścia oraz linii bocznych i sygnalizatorów

Moduł 16 linii sygnalizatorów konwencjonalnych, przy czym maksymalne obciążenie modułu to 5 A (1 linia to 3 A). Wymaga zastosowania modułu 6000/16ZI.

6000/4IO moduł wejścia/wyjścia i linii konwencjonalnej

Moduł z podwójnym interfejsem wejścia/wyjścia. Posiada dwie konwencjonalne linie detekcyjne oraz sygnalizatorów, dwa beznapięciowe przekaźniki NO/NC oraz dwa monitorowane wejścia. Wymagane jest zewnętrzne zasilanie.

6000/MICCO moduł wejścia/wyjścia

Moduł przeznaczony do monitorowania i sterowania urządzeń zewnętrznych, zasilany z pętli dozorowej. Przekaźnik wyjściowy o obciążalności do 230 V i 5A.

6000/16ZOI moduł wejścia/wyjścia oraz linii bocznych i sygnalizatorów

Moduł 16-wyjściowy z przekaźnikami bezpotencjałowymi NO. Wymaga zastosowania modułu 6000/16ZI.

6000/2LPZA moduł linii bocznych i sygnalizatorów

Moduł wyposażony w dwie konwencjonalne linie detekcyjne oraz dwie linie sygnalizatorów konwencjonalnych. Wymagane jest zewnętrzne zasilanie.

6000/MIP - moduł wejściowy

Moduł z wejściem monitorowanym, służącym do nadzorowania innych urządzeń i systemów bezpieczeństwa pożarowego. Zasilany z pętli dozorowej.

6000/16ZCI moduł wejścia/wyjścia oraz linii bocznych i sygnalizatorów

Moduł 16-wyjściowy z przekaźnikami bezpotencjałowymi NC. Wymaga zastosowania modułu 6000/16ZI.

6000/2APZA moduł linii bocznych i sygnalizatorów

Moduł wyposażony w dwie konwencjonalne linie detekcyjne oraz dwie linie sygnalizatorów konwencjonalnych. Wymagane jest zewnętrzne zasilanie.

6000/CCO moduł wyjściowy

Ten konfigurowany z centrali moduł pozwala na sterowanie dowolnymi urządzeniami zewnętrznymi za pomocą przekaźnika bezpotencjałowego NO/NC.

6000/BEAM/IF moduł czujek liniowych

Moduł dedykowany do liniowej czujki dymu FIREBEAM XTRA. Pozwala na podłączenie konwencjonalnej czujki liniowej do pętli Protec, jej zasilanie i zaadresowanie.

Strony