?>
Szukaj

Zdalne sterowanie

System pozwala na sterowanie pracą okien za pomocą pilota. Jest kompatybilny ze wszystkimi napędami D+H wyposażonymi w odbiorniki radiowe oraz modułami zdalnego sterowania

RCM 024-11-U moduł odbiornika zdalnego sterowania na 24 V DC

Moduł odbiornika zdalnego sterowania przeznaczony do wszystkich central D+H na 24 V DC. Posiada dwie grupy wyjść sterowania napędami z możliwością podpięcia przycisków przewietrzania. Umożliwia podłączenie do 10 radiowo sterowanych urządzeń.

RCM 230-11-U moduł odbiornika zdalnego sterowania na 230 V AC

Moduł odbiornika zdalnego sterowania przeznaczony do bezpośredniego sterowania napędami okiennymi, żaluzjami czy roletami wentylacyjnymi na 230 V AC. Umożliwia podłączenie do 10 radiowo sterowanych urządzeń.

RCR 11-2 pilot zdalnego sterowania

Dwukanałowy pilot zdalnego sterowania współpracujący z napędami i modułami D+H. Częstotliwość transmisji 868 MHz, zasięg do 100 m w wolnej przestrzeni.

RCR 11-4 pilot zdalnego sterowania

Czterokanałowy pilot zdalnego sterowania współpracujący z napędami modułami D+H. Częstotliwość transmisji 868 MHz, zasięg do 100 m w wolnej przestrzeni.

RCT 003-11-U moduł nadajnika zdalnego sterowania

Moduł nadajnika zdalnego sterowania do bezprzewodowego sterowania urządzeniami D+H za pomocą przycisków natynkowych lub styków przekaźnikowych. Częstotliwość transmisji 868 MHz, zasięg do 100 m w wolnej przestrzeni.

Systemy zdalnego sterowania

Systemy zdalnego sterowania radiowego pozwalają na kontrolę pracy okien za pomocą pilota. Jest to uzupełnienie funkcjonalności przycisku przewietrzania, często dużo wygodniejsze rozwiązanie – mając pilot pod ręką nie musimy wstawać, aby otworzyć lub zamknąć okna. System zdalnego sterowania radiowego jest kompatybilny ze wszystkimi napędami D+H wyposażonymi w odbiorniki radiowe oraz modułami zdalnego sterowania. Dzięki zmiennemu kodowaniu transmisji system jest odporny na zakłócenia. System zdalnego sterowania obejmuje moduły odbiornika montowane w puszce podtynkowej oraz piloty zdalnego sterowania – w zależności od potrzeb cztero- lub dwukanałowe. Zdalne sterowanie automatyką okienną to ogromna wygoda niezależnie od tego, czy mowa o dużymi obiekcie czy o prywatnej realizacji.