Szukaj

Napędy blokad VLD

To napęd sterujący pracą okuć z opcją ukrycia wewnątrz ramy okiennej. Może być wykorzystywany z wybranymi systemami certyfikowanych okien oddymiających wykonanych zgodnie z normą PN-EN 12101-2.

VLD 51 Liniowy napęd blokady

Liniowy napęd blokady z możliwością montażu w ramie okiennej. Współpracuje ze wszystkimi napędami D+H wyposażonymi w technologię BRV. Istnieje możliwość ustawienia kierunku ryglowania oraz awaryjnego ryglowania i otwierania w sposób manualny.

VLD 51 BSY+ liniowy napęd blokady

Liniowy napęd blokady z możliwością montażu w ramie okiennej. Współpracuje ze wszystkimi napędami D+H wyposażonymi w technologię BSY+ i ACB. Możliwy montaż do 6 napędów na jednym oknie.

Napęd blokad VLD jest przeznaczony do automatycznego zaryglowywania okien i może być ukryty wewnątrz ramy. Jest kompatybilny z siłownikami D+H wyposażonymi w technologię BSY+. Może być stosowanych w systemach naturalnej wentylacji i oddymiania. Automatyczne ryglowanie zapewnia zwiększenie ochrony przed włamaniem i poprawę szczelności okien. Dzięki temu, że napęd blokady jest ukryty w profilu nie wpływa na wygląd okna. To bardzo funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie. Okna wyposażone w napęd blokad mogą być awaryjnie zaryglowane i otwierane ręcznie. Istnieje także możliwość ustawienia kierunku ryglowania.