Szukaj

Napęd skrzydła rozwiernego SHD

Stosowany w pionowych, rozwiernych konstrukcjach okiennych w systemach naturalnej wentylacji.

SHD 54 napęd skrzydła rozwiernego

Przeznaczony do okien ze skrzydłami rozwiernymi stosowanymi w systemach naturalnej wentylacji. Specjalna konstrukcja ze stabilizacją łańcucha pozwala na otwieranie okien o wymiarach granicznych 1,2 x 1 m na kąt do 65o.

SHD 54-BSY+ napęd skrzydła rozwiernego

Przeznaczony do okien ze skrzydłami rozwiernymi stosowanymi w systemach naturalnej wentylacji. Specjalna konstrukcja ze stabilizacją łańcucha pozwala na otwieranie okien o wymiarach granicznych 1,2 x 2 m na kąt do 65o.

Siłowniki z serii SHD są przeznaczone do okien ze skrzydłami rozwieranymi o określonych wymiarach. Dla napędów SHD 54 są to okna o wymiarze 1,2 x 1 m, a dla napędów SHD 54-BSY+ okna liczące 1,2 x 2 m.  Napędy zapewniają kąt otwarcia okien do 65°. Posiadają specjalną stabilizację łańcucha i sterowaną mikroprocesorem elektronikę silnika. Można je indywidualnie zaprogramować za pomocą interfejsu D+H. Siłowniki do okien z serii SHD są wykorzystywane w systemach naturalnej wentylacji. Okna wyposażone w automatykę okienną pozwalają na lepszą, bardziej efektywną cyrkulację świeżego powietrza wewnątrz budynków, a nawet na ograniczenie kosztów klimatyzacji. Szeroki wybór siłowników do okien pozwala na znalezienie optymalnego rozwiązania praktycznie dla każdego rodzaju stolarki okiennej zarówno w dużych obiektach, jak i w prywatnych realizacjach.