Szukaj

Napędy łańcuchowe KA

Najczęściej stosowane w systemach oddymiania napędy łańcuchowe z naszej oferty. Posiadają szereg wariantów konsol mocujących pozwalających na montaż w nawet najbardziej wyszukanych konstrukcjach fasad.

Siłownik łańcuchowy KA 34

Grupa napędów przeznaczonych do stosowania we wszystkich typach okien. Siłowniki posiadają siłę do 300 N oraz wysuw do 1300 mm. Mogą być stosowane w systemach oddymiania i naturalnej wentylacji.

KA 34-BSY+ Set napędy łańcuchowe

Wyposażone w funkcję synchronizacji BSY+ pozwalają na zintegrowanie do ośmiu siłowników w jednej grupie. Przeznaczone do dużych i ciężkich skrzydeł okiennych stosowanych w systemach oddymiania i naturalnej wentylacji.

KA 34-K napęd łańcuchowy

Napędy o zasilaniu 230 V AC, przeznaczone do dużych i ciężkich skrzydeł okiennych w systemach naturalnej wentylacji. Doskonale sprawdzą się w konstrukcjach stosowanych w ogrodach zimowych.

siłownik łańcuchowy KA-54

Charakteryzują się dużą siłą do 500 N. Można je stosować we wszystkich typach okien w systemach oddymiania i naturalnej wentylacji. Posiadają funkcję High Speed (HS) do szybkiego otwierania okna w przypadku pożaru.

KA 54-BSY+ Set napędy łańcuchowe

Napędy łańcuchowe zasilane napięciem 24 V DC. Można je stosować zarówno w systemach naturalnej wentylacji, jak i w systemach oddymiania. Funkcja High Speed (HS) pozwala na szybkie otwarcie okien w razie pożaru.  

KA 54-K napęd łańcuchowy

Napędy łańcuchowe zasilane napięciem 230 V AC. Pozwalają na zautomatyzowanie pracy okien w systemach naturalnej wentylacji. Mogą być stosowane praktycznie w każdym rodzaju stolarki.  

Napędy łańcuchowe KA

KA to najpopularniejsze napędy do okien pionowych stosowanych w grawitacyjnych systemach oddymiania. Siłowniki posiadają stosowne certyfikaty i dopuszczenia pozwalające na ich zastosowanie w obiektach wielkokubaturowych – są kompatybilne z niemal każdym architektonicznym system aluminiowym. Na co dzień napęd do okna KA może być stosowany również w systemach naturalnej wentylacji - we wszystkich rodzajach okien połaciowych, uchylnych, rozwiernych i odchylnych. Napędy posiadają specjalną stabilizację łańcucha przez co są często stosowane do sterowania ciężkimi skrzydłami w oknach dachowych, np. ogrodach zimowych. Wybrane modele siłownika KA generują siłę pchającą 600 N, a dodatkowo pozwalają na zintegrowanie do ośmiu sztuk napędów w jednej grupie. Szeroki wybór konsol mocujących pozwala na jego montaż w oknach drewnianych, plastikowych i aluminiowych.  Specjalna funkcja siłownika - High Speed - zapewnia szybkie otwieranie okien oddymiających w razie pożaru. Napędy są dostępne w opcji zasilania na 24 V DC lub 230 V AC.  Podczas codziennego korzystania z budynku okna wyposażone w napędy łańcuchowe mogą być otwierane do przewietrzania stref, w których się znajdują. Pracą okien można sterować z centrali, za pomocą przycisku, zintegrować z system zarządzania budynkiem BMS lub sterować z poziomu urządzenia mobilnego, np. tabletu. Naturalna wentylacja z wykorzystaniem siłowników do okien znacząco poprawia cyrkulację świeżego powietrza wewnątrz budynku poprawiając samopoczucie przebywających w nim osób.