Szukaj

Napędy łańcuchowe KA

Najczęściej stosowane w systemach oddymiania napędy łańcuchowe z naszej oferty. Posiadają szereg wariantów konsol mocujących pozwalających na montaż w nawet najbardziej wyszukanych konstrukcjach fasad.

Siłownik łańcuchowy KA 34

Grupa napędów przeznaczonych do stosowania we wszystkich typach okien. Siłowniki posiadają siłę do 300 N oraz wysuw do 1300 mm. Mogą być stosowane w systemach oddymiania i naturalnej wentylacji.

KA 34-BSY+ Set napędy łańcuchowe

Wyposażone w funkcję synchronizacji BSY+ pozwalają na zintegrowanie do ośmiu siłowników w jednej grupie. Przeznaczone do dużych i ciężkich skrzydeł okiennych stosowanych w systemach oddymiania i naturalnej wentylacji.

siłownik łańcuchowy KA-54

Charakteryzują się dużą siłą do 500 N. Można je stosować we wszystkich typach okien w systemach oddymiania i naturalnej wentylacji. Posiadają funkcję High Speed (HS) do szybkiego otwierania okna w przypadku pożaru.

KA 54-BSY+ Set napędy łańcuchowe

Napędy łańcuchowe zasilane napięciem 24 V DC. Można je stosować zarówno w systemach naturalnej wentylacji, jak i w systemach oddymiania. Funkcja High Speed (HS) pozwala na szybkie otwarcie okien w razie pożaru.  

KA 34-K napęd łańcuchowy

Napędy o zasilaniu 230 V AC, przeznaczone do dużych i ciężkich skrzydeł okiennych w systemach naturalnej wentylacji. Doskonale sprawdzą się w konstrukcjach stosowanych w ogrodach zimowych.

KA-TW-K-BSY+ Siłownik łańcuchowy

To bliźniacze rozwiązanie do wersji CDC-TW-BSY+, tylko zasilane napięciem 230 V AC. Można je stosować wyłącznie w systemach naturalnej wentylacji. Umożliwia bezpośrednie podłączenie do przycisku sterującego bez konieczności stosowania centrali czy zasilacza.

KA-TW-BSY+ napędy łańcuchowe

Zaprojektowane do otwierania największych i najcięższych skrzydeł okiennych. Napęd posiada dwa łańcuchy i siłę do 600 N. Jest przeznaczony do stosowania w systemach naturalnej wentylacji.

KA-K-BSY+Set siłowniki łańcuchowe

Zestaw dwóch napędów KA z zasilaniem na 230 V AC stosowana w systemach naturalnej wentylacji.  Możliwe integrowanie do dwóch napędów w jednej grupie i podłączenie do przycisku sterującego bez konieczności stosowania centrali czy zasilacza.

KA 54-K napęd łańcuchowy

Napędy łańcuchowe zasilane napięciem 230 V AC. Pozwalają na zautomatyzowanie pracy okien w systemach naturalnej wentylacji. Mogą być stosowane praktycznie w każdym rodzaju stolarki.  

KA to certyfikowane siłowniki do okien oddymiających, które mogą być stosowane również w systemach naturalnej wentylacji, we wszystkich rodzajach okien. Napędy posiadają specjalną stabilizację łańcucha i sterowaną mikroprocesorem elektronikę silnika. Funkcja High Speed zapewnia szybkie otwieranie okien oddymiających w razie pożaru. Siłowniki do okien z serii KA znajdują zastosowanie zarówno w dużych obiektach, jak i w małych realizacjach, np. w systemach oddymiania klatki schodowej czy w ogrodach zimowych. Podczas codziennego korzystania z budynku okna wyposażone w napędy łańcuchowe mogą być otwierane do przewietrzania stref, w których się znajdują. Pracą okien można sterować z centrali lub za pomocą przycisku. Naturalna wentylacja z wykorzystaniem siłowników do okien znacząco poprawia cyrkulację świeżego powietrza wewnątrz budynku.