Szukaj

Chwytaki elektromagnetyczne

Chwytaki elektromagnetyczne przytrzymują, a w razie pożaru zwalniają drzwi odcinając w ten sposób drogę do rozprzestrzeniania się ognia. Mogą być podłączone do BMS lub centrali zamknięć ppoż.

GT 50 R 5 zwora płytkowa

Zwora płytkowa do montażu na drzwiach. Powierzchnia chroniona przed korozją.

GT 50 R 6 zwora kątowa

Zwora kątowa do montażu na drzwiach. Pozwala na regulację kąta płytki. Powierzchnia chroniona przed korozją.

GTR 048000 A01 chwytak elektromagnetyczny drzwiowy

Chwytak elektromagnetyczny, drzwiowy, montowany na ścianie. Opcjonalnie do stosowania w bramach przesuwnych.

GTR 048000 A06 chwytak elektromagnetyczny drzwiowy

Chwytak elektromagnetyczny, drzwiowy, montowany na ścianie. Posiada wbudowany w obudowę przycisk zwalniający. Sprzedawany łącznie ze zworą kątową.

GTR 048000 A07 chwytak elektromagnetyczny drzwiowy

Chwytak elektromagnetyczny, drzwiowy z opcją montażu na ścianie lub za pomocą wspornika w podłodze. Posiada zabezpieczenie przeciwzwarciowe oraz niewłaściwej polaryzacji. Sprzedawany łącznie ze zworą kątową.

GTR 048000 A10 chwytak elektromagnetyczny drzwiowy łamany

Chwytak elektromagnetyczny, drzwiowy, łamany z opcją montażu na ścianie lub w podłodze. Istnieje możliwość przestawienia głowicy chwytaka. Sprzedawany łącznie ze zworą kątową.

GTR 048000 A12006 wspornik dla chwytaka GTR 04800 A07

Wspornik dla chwytaka elektromagnetycznego GTR 04800 A07 umożliwiający jego montaż w podłodze. 

GTR 063000 A10 chwytak elektromagnetyczny drzwiowy łamany

To bliźniacze rozwiązanie do GTR 04800 A10, ale o znacznie większej sile chwytu wynoszącej 850 N.

Elektrotrzymacze drzwiowe i chwytaki

Chwytaki elektromagnetyczne są wykorzystywane w systemach zabezpieczeń ppoż. i zamknięć przeciwpożarowych. Mogą trzymać drzwi w pozycji otwartej podczas codziennego użytkowania budynku, a podczas pożaru zwalniać blokadę umożliwiając zamknięcie drzwi i ograniczenie rozprzestrzeniania się dymu i ognia w obiekcie. Elektrotrzymacze drzwiowe działają w ramach systemu zamknięć ppoż. Mogą być także podłączone do BMS. W zależności od założeń projektowych wykorzystuje się chwytaki elektromagnetyczne ścienne lub podłogowe. Wybrane modele mogą być stosowane w bramach przesuwnych. D+H oferuje także zwory płytkowe i zwory teleskopowe do chwytaków elektromagnetycznych. Wysoka jakość wykonania gwarantuje niezawodne działanie chwytaków w systemach zamknięć przeciwpożarowych.