Szukaj

Zasilacze sieciowe

Zasilacze sieciowe przeznaczone do podłączania napędów 24 V AC do systemu zasilania 230 V DC. W zależności od modelu różnią się budową, stopniem ochrony IP i możliwościami montażu.

PS-VE1 zasilacz sieciowy

Zasilacz sieciowy do sterowania napędami na 24 V DC stosowanymi w systemach naturalnej wentylacji. Łączny prąd podłączonych do niego napędów to 1 A. Do sterowania wymagany jest dodatkowo przycisk przewietrzania LT.

PS-VE4 zasilacz sieciowy

Zasilacz sieciowy do sterowania napędami na 24 V DC (również z funkcją BSY+) stosowanymi w systemach naturalnej wentylacji. Łączny prąd podłączonych do niego napędów to 4 A. Do sterowania wymagany jest dodatkowo przycisk przewietrzania LT.

PS-VFM1 zasilacz sieciowy

Podtynkowy zasilacz sieciowy przeznaczony do zasilania napędów 24 V DC. Umożliwia podłączenie jednego napędu, łączny prąd do 0,7 A.

SNT 1-U zasilacz sieciowy

Zasilacz sieciowy przeznaczony do sterowania napędami okuciowymi BDT 010-RC lub BDT-Advanced. Umożliwia podłączenie jednego napędu, łączny prąd do 1 A.

SNT 2 zasilacz sieciowy

Zasilacz sieciowy do sterowania napędami na 24 V DC stosowanymi w systemach naturalnej wentylacji. Łączny prąd podłączonych do niego napędów to 2 A. Do sterowania wymagany jest dodatkowo przycisk przewietrzania LT.

Zasilacze sieciowe

Zasilacze sieciowe do napędów stosowanych w systemach naturalnej wentylacji. Zapewniają niezawodne, proste w montażu źródło zasilania dla siłowników do okien. Są kompatybilne z innymi elementami systemu naturalnej wentylacji D+H takimi, jak przyciski przewietrzania czy czujki pogodowe. W zależności od wersji mogą zasilać jeden napęd lub grupę napędów. Pozwala to stworzyć kompletny system przewietrzania w obiekcie obejmujący zasilanie, napędy i przyciski do sterowania pracą okien. W zależności do potrzeb mamy do wyboru kilka modeli zasilaczy sieciowych, które różnią się parametrami technicznymi, możliwościami montażu i stopniem ochrony IP.