Szukaj

Napęd drzwiowy DDS

Napęd drzwiowy przeznaczony do stosowania w systemach napowietrzania. Kompatybilny z konstrukcjami jedno- i dwuskrzydłowymi, a także tymi, w których pracą drzwi steruje system BMS.

Napęd drzwiowy DDS 54/500

Napęd drzwiowy do otwierania jedno- i dwuskrzydłowych drzwi w systemach napowietrzania. Sprzedawany z zestawem konsol mocujących do montażu nad drzwiami lub na ościeżnicy.

Siłowniki drzwi napowietrzających

DDS 54/500 to napęd drzwiowy przeznaczony do otwierania -jedno- lub dwuskrzydłowych drzwi stosowanych w grawitacyjnych systemach oddymiania do funkcji napowietrzania. na przykład klatki schodowej lub innej strefy oddymiania. Serię DDS wyróżnia kompaktowa, wytrzymała konstrukcja i duża siła pchająca. Napędy drzwiowe są montowane nad skrzydłem lub na ościeżnicy. Można je polakierować na wybrany kolor, również spoza palety RAL tak, aby nie odznaczały się na tle stolarki drzwiowej. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać estetyczne, w pełni funkcjonalne rozwiązanie do napowietrzania. Samo napowietrzanie polega na wpuszczeniu powietrza do wyznaczonej strefy w celu poprawy efektywności oddymiania. Umożliwiają to skrzydła wyposażone w certyfikowane siłowniki drzwiowe. Na co dzień drzwi mogą być otwierane manualnie lub przytrzymywane za pomocą chwytaków elektromagnetycznych.  Siłowniki do drzwi napowietrzających oferowane są z kompletem konsol mocujących, co znacząco ułatwia ich montaż. Napędy DDS współpracują z większością zasuwnic, zwor i elektrozaczepów rewersyjnych dedykowanych do stolarki drzwiowej. Siłowniki do drzwi napowietrzających z oferty D+H Polska sprawdzą się w inwestycjach deweloperskich, hotelowych, biurowych oraz użyteczności publicznej – nawet w tych, gdzie dostęp ograniczony jest za pomocą systemów kontroli dostępu, kamer i domofonów.