Szukaj

Napęd drzwiowy DDS

Napęd drzwiowy przeznaczony do stosowania w systemach napowietrzania. Kompatybilny z konstrukcjami jedno- i dwuskrzydłowymi, a także tymi, w których pracą drzwi steruje system BMS.

Napęd drzwiowy DDS 54/500

Napęd drzwiowy do otwierania jedno- i dwuskrzydłowych drzwi w systemach napowietrzania. Sprzedawany z zestawem konsol mocujących do montażu nad drzwiami lub na ościeżnicy.

DDS 54/500 to napęd drzwiowy przeznaczony do otwierania skrzydeł w systemach napowietrzania. Serię DDS wyróżnia kompaktowa, wytrzymała konstrukcja i duża siła pchająca. Napędy są montowane nad drzwiami lub na ościeżnicy. Można je polakierować na wybrany kolor, również spoza palety RAL tak, aby nie odznaczały się na tle stolarki drzwiowej. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać estetyczne, w pełni funkcjonalne rozwiązanie do napowietrzania. Samo napowietrzanie polega na wpuszczeniu powietrza do wyznaczonej strefy w celu poprawy efektywności oddymiania. Umożliwiają to skrzydła wyposażone w certyfikowane siłowniki drzwiowe. Drzwi mogą być także otwierane manualnie lub przytrzymywane za pomocą chwytaków. Możliwe zastosowanie również w konstrukcjach dwuskrzydłowych