Szukaj

Napędy okuć

Montowane są zwykle w miejscu tradycyjnej klamki. Rolą tych napędów jest sterowanie pracą okuć według założonego scenariusza.

Napęd rygla okiennego FRA 11-BSY+

Napęd okuć okiennych montowany w miejscu tradycyjnej klamki służący do automatycznego ryglowania stolarki. Współpracuje ze wszystkimi napędami D+H wyposażonymi w technologię BRV, TMS+, BSY+ i ACB. Możliwy montaż do 4 napędów na jednym oknie.

napęd do rozszczelniania okien BDT

Napęd okuć okiennych montowany w miejscu tradycyjnej klamki, realizujący funkcję mikrowentylacji z zachowaniem klasy antywłamaniowej RC2. Przeznaczony do okien aluminiowych, PVC i drewnianych. Współpracuje z okuciem Winkhaus activPilot Comfort PADM.

BDT-Advanced - napęd okuć

Napęd okuć okiennych montowany w miejscu tradycyjnej klamki, realizujący trzy funkcje: uchyla, rozwiera i rygluje skrzydło okienne. Przeznaczony do okien aluminiowych, PVC i drewnianych. Współpracuje z okuciem Winkhaus activPilot Ergo.

Napędy okuć okiennych D+H są montowane w miejscu tradycyjnej klamki i w zależności od potrzeb mogą realizować różne funkcje. Podstawową i najbardziej popularną jest ryglowanie – FRA to automatyczny rygiel okien fasadowych, który wykorzystuje standardowe okucia obwiedniowe. Zapewnia lepszą szczelność okien i zwiększoną ochronę przed włamaniem.  Można go stosować w połączeniu z tradycyjnym siłownikiem do okien. Napędy z serii BDT to z kolei rozwiązanie wzbogacające funkcjonalność okien. BDT pozwala na odstawienie skrzydła do pozycji mikrowentylacji, a BDT-Advanced uchyla, rygluje i rozwiera okno na oścież. Automatyka okienna z wykorzystaniem napędów okuć pozwala na lepszą kontrolę wentylacji pomieszczeń, a także optymalizację kosztów związanych z ogrzewaniem. Pracą okien wyposażonych w napędy okuć możemy sterować za pomocą przycisku, pilota lub aplikacji na smartfonie.