Szukaj

Przyciski oddymiania

Przyciski oddymiania przeznaczone są do central oddymiania. Za ich pomocą można uruchomić system oddymiania lub naturalnej wentylacji, a także uzyskać informację o stanie pracy systemu.

RT 45-LT Przycisk oddymiania

Przycisk oddymiania przeznaczony do central systemu oddymiania 24 V DC firmy D+H. Posiada dwa dodatkowe, zintegrowane przyciski do wentylacji. Wyświetla informacje o stanie pracy (dozór, alarm, uszkodzenie). W zestawie wymienne oznakowanie w 32 językach.

RT 45-ST Przycisk oddymiania

Przycisk oddymiania wyposażony w akustyczną sygnalizację uruchomienia i uszkodzenia, przeznaczony do central systemu oddymiania 24 V DC firmy D+H. Wyświetla informacje o stanie pracy (dozór, alarm, uszkodzenie). W zestawie wymienne oznakowanie w 32 językach.

RT 45 Przycisk oddymiania

Przycisk oddymiania przeznaczony do central systemu oddymiania 24 V DC firmy D+H. Wyświetla informacje o stanie pracy (dozór, alarm, uszkodzenie). W zestawie wymienne oznakowanie w 32 językach.

Przycisk oddymiania stanowi integralny element systemu oddymiania. Pozwala na ręczne uruchomienie systemu w sytuacji zagrożenia pożarowego. Sygnał z przycisku oddymiania trafia do centrali, a następnie do siłowników w klapach lub oknach oddymiających. W ten sposób uruchamiany jest cały system, który pozwala na skuteczne usunięcie dymu z obiektu lub z wybranej strefy, np. z klatki schodowej. Z przycisku możemy także odczytać informację o stanie systemu (dozór, alarm, uszkodzenie). Przycisk oddymiania ma charakterystyczną pomarańczową obudowę i zwykle znajduje się w widocznym miejscu, łatwo dostępnym dla użytkowników obiektu. W wybranych wariantach przycisk jest dostępny z akustyczną sygnalizacją zadziałania i uszkodzenia.