Szukaj

Napęd zębatkowy DXD

Najmocniejszy z oferowanych przez nas napędów zębatkowych. Stosowany w specjalistycznych, dużych i ciężkich konstrukcjach oraz największych klapach oddymiających.

DXD 300-BSY+ HS napędy zębatkowe

Najsilniejszy z napędów zębatkowych w ofercie D+H. Siła do 3000 N pozwala na użycie w największych oknach i klapach stosowanych w systemach oddymiania. Możliwe zintegrowanie do 4 siłowników w jednej grupie.

DXD 300-K BSY+ napędy zębatkowe

Bliźniacze rozwiązanie do DXD 300-BSY+ HS, jedyną różnicą jest zasilanie na 230 V AC. Siła do 3000 N pozwala na użycie w największych oknach i klapach stosowanych w systemach oddymiania. Dostępne w wariancie bez tubusu.

DXD to najsilniejsze napędy zębatkowe z oferty D+H przeznaczone do dużych i ciężkich okien dachowych. Dzięki solidnej konstrukcji i doskonałym parametrom technicznym jest to niezawodne rozwiązanie do okien i klap w systemach oddymiania. Siłowniki do okien DXD z powodzeniem są także wykorzystywane do naturalnej wentylacji. Okna oddymiające wyposażone w napędy zębatkowe na co dzień służą do przewietrzania budynku. Można nimi sterować z poziomu centrali lub za pomocą przycisku, a także zintegrować pracę 4 siłowników jednocześnie. Pozwala to na lepsze zarządzanie automatyka okienną w budynku zarówno w ramach systemu oddymiania, jak i naturalnej wentylacji. Okna i klapy wyposażone w napędy zębatkowe DXD stosuje się zarówno w mniejszych strefach, np. do oddymiania klatki schodowej, ale także w dużych obiektach – halach sportowych, magazynowych czy przemysłowych.