Szukaj

Panele do central oddymiania

Panele przeznaczone są do central oddymiania RZN-E oraz central przewietrzania GVL-E. Posiadają różne funkcje wspomagające działanie systemu oddymiania i naturalnej wentylacji.

GE 628-L V2 panel grupowy do przewietrzania

Panel grupowy do przewietrzania przeznaczony do central RZN-E oraz GVL-E. Służy do sterowania napędami, pozwala na podłączenie z kolejnymi grupami.

WE 516 Panel pogodowy do central oddymiania RZN

Panel pogodowy przeznaczony do central RZN-E oraz GVL-E. Pozwala na przyjęcie i analizę sygnałów pogodowych np. sygnalizacja zamknięcia z powodu deszczu lub wiatru.

GE 650-Set zestaw grupowych paneli do sterowania siłownikami w systemach oddymiani

Zestaw grupowych paneli przeznaczonych do central RZN-E do sterowania napędami D+H w systemach oddymiania na 230 V AC. Monitoruje przewody w oparciu o normę EN 12101-9, posiada wysoki prąd wyjściowy wynoszący 10 A.

LE 513 Panel liniowy do podłączania czujek i przycisków oddymiania

Panel liniowy przeznaczony do central RZN-E oraz GVL-E. Służy do podłączenia maksymalnie 14 czujek oddymiania oraz 8 przycisków oddymiania na linię.

GE 628 V2 panel grupowy do sterowania napędami do oddymiania

Panel grupowy przeznaczony do central RZN-E oraz GVL-E. Służy do sterowania napędami do oddymiania w powiązaniu z panelem liniowym LE 513.

Panele przeznaczone do central oddymiania pozwalają na rozbudowę ich funkcjonalności i dostosowanie działania systemu przeciwpożarowego do potrzeb danego obiektu. Sprawdzają się zarówno przy małych projektach, np. oddymianiu grawitacyjnym klatki schodowej, jak i w dużych realizacjach, wymagających synchronizacji pracy wielu urządzeń. W centralach oddymiania z serii RZN-E możemy zastosować m.in. panele liniowe do podłączenia czujek pożarowych i przycisków oddymiania, panele grupowe do sterowania napędami i łączenia z kolejnymi grupami. W ofercie D+H Polska są także panele pogodowe do central oddymiania, które służą do przyjmowania i analizy sygnałów z czujki pogodowej. Umożliwia to automatyczne zamknięcie okien oddymiających i klap dymowych przy silnym wietrze lub deszczu. Panele znajdują zastosowanie zarówno w systemach oddymiania, jak i naturalnej wentylacji.