Szukaj

Napędy łańcuchowe CDP

Najmocniejsze z całej serii napędów łańcuchowych. Dedykowane do dużych i ciężkich okien dachowych. Po zamontowaniu licują się z konstrukcją słupowo-ryglową świetlików.

Napęd do ciężkich okien CDP-TW 3000-BSY+

Siłowniki z serii 3000-TW mogą podnosić skrzydła okienne o wadze przewyższającej 600 kg. Dzięki takim parametrom mogą być stosowane w najbardziej wyszukanych konstrukcjach świetlików dla systemów oddymiania i naturalnej wentylacji.

Siłownik do ciężkich okien CDP 1500-BSY+

Największe i najsilniejsze z napędów łańcuchowych w naszej ofercie. Przeznaczone do dużych okien dachowych stosowanych w systemach oddymiania i naturalnej wentylacji. Kompatybilne z większością systemów aluminiowych dostępnych na rynku.

Napęd do ciężkich okien CDP 1500-K-BSY+

Symetryczne wyjście łańcucha z tubusu oraz możliwość montażu równoległego do konstrukcji słupowo-ryglowych to charakterystyczne cechy tej grupy napędów. Można je stosować w systemach oddymiania i naturalnej wentylacji.

Siłownik do ciężkich okien CDP 1500-BSY+.jpg

Napędy z serii 3000-TW-K to bliźniacze rozwiązanie serii 3000-TW, tylko zasilane na 230 V AC. Można je indywidulanie programować np. takie parametry jak wysuw czy jego prędkość.

Siłowniki do okien CDP można wykorzystywać w systemach naturalnej wentylacji, szczególnie tam, gdzie mamy do czynienia z dużymi i ciężkimi oknami. Napędy łańcuchowe CDP mogą udźwignąć skrzydła okienne o wadze ponad 300 kg. To rozwiązanie doskonale sprawdza się w przypadku ciężkich okien dachowych i okazałych świetlików. Siłowniki do okien oddymiających w przypadku pożaru mają za zadanie jak najszybciej otworzyć skrzydła okienne tak, aby dać ujście dymowi gromadzącemu się wewnątrz budynku. Na co dzień okna wyposażone w napędy łańcuchowe mogą być wykorzystywane do naturalnej wentylacji. Jest to sposób nie tylko na poprawę jakości powietrza w obiekcie, ale także na optymalizację kosztów klimatyzacji. Siłowniki do okien z serii CDP wyróżnia estetyczny montaż równoległy do profilu okiennego.